Şimdi Ara

İstemci Kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Oyunu 6 aydır oynamıyordum tekrar başlayım dedim. Ancak istemci baya bir kasıyor. Win 7 kullanıyorum. Ekran kartı güncel, laptop yüksek performansta directx güncel. Oyun içi ayarlar minimumda. Zaten oyun içinde herhangi bir sıkıntı yok istemcideyken aşırı kasıyor şampiyon seçimi banlamaları çok bekletiyor. Güncellemelerden alakalı mı yoksa başka bişey mi var bilmediğim?

• İstemciyi güç tasarrufu moduna aldınız mı ?
  • KiraZero kullanıcısına yanıt
    Evet aldım. 6 ay önceki ayarlar hemen hemen. Ancak şuan istemciyi kullanamıyorum resmen
  • Psikopatpilot kullanıcısına yanıt
    Peki hocam onarmayi denediniz mi ?
    Evet hocam zaten oyunu sıfırdan indirmiştim
    Hocam belki alakasiz olucak ama şifre kullanici adi girerken animasyon ve sesi devre dışı bırakina tiklayin belki ondandir.
    Onlarda kapalı hocam. Zaten söylediğim gibi oyuna ait kapatılcak ne varsa hepsini kapattım hiçbiri açık değil. Bugün tekrar tam onarım dedim biraz daha düzelme olmuş ancak halen kasmalar mevcut
    Riot game ye bilet atmayi deneyin bir de belki sorunu çözebilirler.
    Olmadı öyle yapayım teşekkürler cevaplar için
  • Inanır mısın ben de de 2 gün önce kasmaya başladı. Kaynak takibi yap. Ben bir şeyler buldum. Ram kullanımını felan takip et.
  • Windows 10 ltsc sürümü yükledim baya bir iyileşme sağladı eskisine göre daha iyi artık
  • Bende bilgisayarımı yeni aldım. Alakasız ve saçma sapan bir şekilde istemcide oyun kasıyor. Oyun içinde hiçbir sıkıntı yok 150-200 fps alıyorum. Ama arkadaş istemcide işkence resmen. Aynı şekilde google chromeda öyle. <Ama opera kullanırkejn sorun yok. Bilet attım çözümünüde bulamadılar. İndirip kurdum tekrar olmadı,onarım attım yine olmadı. Tek çaze format sanırım. Ama açıkcası tekrar bir sürü oyun yeniden kur steamdan tam bir işkence. Hele o gta5... 5 günüm gitti kurmaya...
    Kısacası hocam çözümü bende bulamadım. Lol'de çok fazla optimizasyon sorunu var istemcide... Hala çözüm bulamadılar...
  • Benimde düne kadar kasıyordu,windows 10'a güncelleme gelmişti format atayım dedim ve düzeldi,mausu karakterin üzerine götüremiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Benimde düne kadar kasıyordu,windows 10'a güncelleme gelmişti format atayım dedim ve düzeldi,mausu karakterin üzerine götüremiyordum.
    Evet,sanırım format çözecek benimkinide. Ama dediğim gibi steamdan tekrar o kadar oyun yüklemek işkence gibi.
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Valla tekim sanıyordum aynı olay.

İstemci ve chrome sıkıntılı

Gt1070 ve 7700hq 16 GB ram ve bu ikisi tilt ediyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Valla tekim sanıyordum aynı olay.

İstemci ve chrome sıkıntılı

Gt1070 ve 7700hq 16 GB ram ve bu ikisi tilt ediyor beni.
    Sorma valla. Opera kullanıyorum operada chrome sıkıntısı yok vlla. 1050 ti i5 8400 var bendede 16 gb ram. Ama yok görev yöneticisiyle birlikte oynamazsam lolü oistemci kafa yiyor.
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarda farklı yerel diskler varsa steamdeki büyük boyutlu oyunları oraya at formattan sonra tekrar steam klasörüne atarsın. Ben gta5 i bu şekil kullanıyorum hep.

Windows 10 dan sonra istemci bende baya bir düzeldi en azından şampiyon falan yasaklayabiliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.