Şimdi Ara

casper sistem ozelliklerini karsilamiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 5 ay once casper marka bir bilgisayar aldim (alacaksaniz vazgecin) arkadaslar sistem 2gb ekran karti 4gb ram 3.2 ghz vs. Gta 5 i kaldirabilecek bir sistem ancak gta 4 te en dusuk grafikte bile kasiyor.once garantiye verip gelen sonucla tuketici hakem heyetine vermeyi dusundum ancak kirilip geldigini beya para istediklerini soyluyorlar bende size sorayim dedim basindan boyle bir olay gecmis olanlar veya tecrubeli arkadaslar cevap verirlerse cok mutlu olurum sizce kullanmaya devam mi ediyim yoksa yasal yolda hakkim varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar parami geri alabilme imkanim varsa oda guzel olur bana yardimci olanlara tesekkur ederim.

• canım ekran kartının tam modelini yazarmısın tam yaz ama 2 gb yazma

• Nerden bakildigini soylersen yazarim bilmiyorumda

• casper sistem ozelliklerini karsilamiyor bu var bide ben iade etmek istiyorum onu nasil yapabilirim ekran karti falan cokta obemli degil alali 5 ay oldu 2 ay kullanmadim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: YiGiT öztürk

casper sistem ozelliklerini karsilamiyor bu var bide ben iade etmek istiyorum onu nasil yapabilirim ekran karti falan cokta obemli degil alali 5 ay oldu 2 ay kullanmadim zaten

dostum iade nasıl olur bilmiyorumda ekran kartın amd r5 230 en düşük ayarlarda 30 civarı fps veriyor yani kasması normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçanayı -- 21 Mart 2017; 14:30:28 >

• Ekran kartı 2GB olsa ne olur 10GB olsa ne olur. Önemli olan chipseti. Adamlar açık açık yazmış oraya R5 diye. R5 dediğimiz çipset çok çok giriş seviyesi bir çipset. Mahkemeye verseniz sonuç alamazsınız. Adamların haksız olduğu bir yer yok çünkü. Bir sonra ki seçiminizde çipsete bakın VRam ine değil.

GTX1050 nin 2GB lik modeli ile R5 arasında dağları geçtim iki ayrı galaksi kadar fark var. Bunu unutmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.