N

Yüzbaşı
25 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Rütbe lem üstü olursa iyi olur steam seviyesi yüksek olmalı iletişim için pmden steam linkinizi atın ödemeyi enpara ve vakıfla yapabilirim
Merhaba arkadaşlar le ve ya lem hesap arıyorum le ye 50 leme60 verebilirim ödeme Enpara
Merhabalar yarın için televizyon alıcağım önerilerinize açıcığım asıl amacım ps ve günlük kullanım bütçem 3000 . Ve bir sorum daha var teşhir ürün alınır mı
0.15 fv neon devrim , veya 0.15 fv güzel stickerlı vulcan veya Güzel stickerlı redline veya mavisi güzel ch de olabilir bu ayın 16 sına kadar alınıcak ödeme Enpara veya Vakıfbank
Evet bu marka saat alınır mı mekanizması nasıl saat&saatte ciddi indirim var ve yarına saat almayı düşünüyorum bu arada 650 liraya kadar önerilerinize açığım
Evet arkadaşlar aracı ayda 200 km kullanmak için alıcam asıl alma amacım hızın yanındaki o eski tasarımı önerileriniz nelerdir ? 4 kişilik bir aileyiz.
Merhabalar öncelikle bir sürü konu var.Nerdeyse hepsini okudum ama benim + birkaç sorum olduğu için konu açmak istedim .bütçem 5000 tl 144hz monitör almak istiyorum ve ekipman olarakta yaklaşık 600 lira bütçem var sizce 2.el mi alıyım 0 mı toplayayım yoksa yer sıkıntım var ünideyim ve son 3 yılım var gaming laptop alıp sonra mı sistem toplayayım ? Bu arada laptop için 4000-4500 gibi bir bütçe ayırdım monitör olmıyacağı için.
200 liralik skin yarin alinicak pm atin
Masaustu sistemi mi satip gaming laptop almak istiyorum. Sizce oynayisimi- yonden etkiler mi 144hz monitor baglaya bilir miyim??
leş gibi olmuş susturucu takılmış gibi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 475
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 6.426 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Counter Strike Serisi
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.