Şimdi Ara

Omuzdan gelen ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu sporu 4-5 aydir yapiyorum son 2-3 antremandir omzundan ses geliyor ve yarıda birakiyorum. Bugün önemsemeyeyim dedim ama ses çok artti resmen kemik kiriliyormus gibiydi. Agri yok, onceden ses de yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• spora ara ver acil, tam ısınmadan ve yanlış yapınca oluyor dogru pozisyondada yapmayınca bunlar yada çok ağır girerek hepside var.

Bende omuzumdan ses gelirdi, ama antrenmanda degil bitince soğuyunca hafif sonra hatalarımı anladim, kolay geçmiyor o su andada soğukken salliyiyayim sağ kolumu hafif geliyor..

Bunun nedeni kesinlikle isinmada eksiklik ve hatalı yapma zamanla oluyor bende 1 yıl sonra birden çıkmıştı

Ara verin sizinki antrenmanda bile oluyorsa

• ısınmalarını iyi yapman gerek şimdi sorun yaratmasa da ileride bir zaman omuz çalışırken yapacağın ufak bir ters harekette aylarca sporu bıraktırır.
  • elweda kullanıcısına yanıt
    Hocam isinmalari arttirinca azaldi. Sanirim tek nedeni isinma. Rutin isinma programiniz nasil?

• Codman egzersizleri diye arat antrenman sonunda yapınca omuz kutlemesine cok faydası oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 17 Eylül 2020; 20:6:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.