Şimdi Ara

Subscription hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna 1 aylık başlıycamda tekrardan, subscription alsam 1 aylık game timela aynı şeyemi denk geliyor ? yoksa game time mı almalıyım direkt

• Aynı şey.
    -----------------
    Ekleme: Şu sıralar dönmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye etmem. Sıfırdan başlayanlar istediği zaman başlasın.
    Niye dönülmez ? Paket sonuna yani pre dönemi başlamadı, içerik sıkıntısı var. Pre döneminde dönülür ve yeni pakete hazırlık yapılır.
    Temmuz ayının başı idealdir, 1 veya 1.5 ay öncesinde istediğini karakteri kasın (sup race)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 31 Mayıs 2018; 22:6:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Aynı şey.
    -----------------
    Ekleme: Şu sıralar dönmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye etmem. Sıfırdan başlayanlar istediği zaman başlasın.
    Niye dönülmez ? Paket sonuna yani pre dönemi başlamadı, içerik sıkıntısı var. Pre döneminde dönülür ve yeni pakete hazırlık yapılır.
    Temmuz ayının başı idealdir, 1 veya 1.5 ay öncesinde istediğini karakteri kasın (sup race)
    ben sadece karakter kasmak için dönmeyi planlıyorum, paketle bir alakam yok yinede dönmem uygun değil midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

ben sadece karakter kasmak için dönmeyi planlıyorum, paketle bir alakam yok yinede dönmem uygun değil midir ?

Alıntıları Göster
    Eğer “hardcore player” değilsen istediğin zaman başla demiş kısaca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geç cevap olacak konu sahibi için hesabını açmıştır çoktan ama bilmeyenler için yazayım. Gametime sabit 30 gün veriyor. Subscription ise subladığınız ay kaç çekiyorsa o kadar gün veriyor. 31 çeken aylarda 31 günlük açılıyor yani ekstra 1 gün alıyorsunuz. Şubat ayında açarsanız eğer 28 gün veriyor mesela aynı fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

Geç cevap olacak konu sahibi için hesabını açmıştır çoktan ama bilmeyenler için yazayım. Gametime sabit 30 gün veriyor. Subscription ise subladığınız ay kaç çekiyorsa o kadar gün veriyor. 31 çeken aylarda 31 günlük açılıyor yani ekstra 1 gün alıyorsunuz. Şubat ayında açarsanız eğer 28 gün veriyor mesela aynı fiyata.
    Subs. 'da 1 yıllık alınabiliyor mu? Alınıyor ise bu 1 yıllık alımda indirim var mı?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    1 yıllık yok.

Oyun süresi en fazla 6 aylık alabiliyorsun.

Kar olarak ; 6 aylık alırsan 1 aylık alıma göre 15 dolar kar ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Subs. 'da 1 yıllık alınabiliyor mu? Alınıyor ise bu 1 yıllık alımda indirim var mı?

Alıntıları Göster
    hocam en fazla 6 aylık abone olabiliyorsun. O da aylık 10.99 euro ya denk geliyor. yılda 24 euro karın oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.