Teğmen
13 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
359422 Gün Cezalı
357275 gün 18 s. 30 dk. kaldı
Gönderileri
https://m.youtube.com/watch?v=udRlCr3a__0 5 . 56 saniyede arkadaşlar 1 den 7 ye kadar sayıyor adını bulamadım
Ben aölde okuyorum ebaya nasıl giris yapıcam ondan ziyada şifre nasıl alıcam ?
Iq kıyaslaması arkadaşlar şimdi diyeceksinizki o ayrı bu ayrı. Arkadaşlar bence mozart bir deha besteledigi müziklerden anlaşıldıgı gibi biraz müzik kulagınız varsa anlamalısınız bunu
Az önce deneme çözümünde gördüm eşeyli üreme dersek yamuluyormuşuz dogrumu ?..?
Yada calışamayan
Hocam simdi ygsde örnek veriyorum .. atpnin formülünu yada ne biliyim oksijensiz solunumun formülü isterlermi yani gereklimi bu ve bunun gibilerini ezberlemek. Enzim +enzim = etil alkol +karbondioksit vss ?
Lys çalış bu saatten sonra lysye yatırım yaparsan kazanırsın ygs ne kadar calisirsanda vakit kaybedersin yapabilecegin kadar diyorlar. Hakkını vermez diyorlar yani o an yorum yapamadım diye gitti soru ama lys öyle mi diyorlar dogrumu bu? .
Arkadaşlar bu 12 lerce yeni bir taktik olabilir önüne gelen yorgunum bitkinim derken sizinde bilinç altınızı kötü etkileyebilir yılmak yok mezunlar elele.

örn. Ben hiç etkilenmiyorum böyle yazılardan günde 7 saat verimli ders çalışıyorum. Mat1de konu kalmadı 4 sb bitirdim. Fen fizik hariç diger konular yarıyı geçti cografya tarih bitti türkceyi zaten paragraf çözerek halledeiriz. işin özeti takmayın
Arkadaşım simetrinin diger branşlarına diyecek lafımız yok ama binlerce mat kitap var kimi görsem fem simetri. Siz taninmış soru bankalarını alıyorsunuz ama şunu sölim ucuz malın alıcısı çok olur.
Fenasi, kerime 1 den nye kadar olan sayıları toplamasını istiyor (1ve n dahil) kerim bu sayıları topluyor ve sonucu 7148 buluyor. işlemi kontrol ettiginde sayılardan birini unuttugunu fark ediyor.

Unutulan sayı kaçtır ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 118
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 489
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.761 (Bu ay: 177)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 175 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.