Şimdi Ara

Mezunlar dikkat .!,,!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu 12 lerce yeni bir taktik olabilir önüne gelen yorgunum bitkinim derken sizinde bilinç altınızı kötü etkileyebilir yılmak yok mezunlar elele.

örn. Ben hiç etkilenmiyorum böyle yazılardan günde 7 saat verimli ders çalışıyorum. Mat1de konu kalmadı 4 sb bitirdim. Fen fizik hariç diger konular yarıyı geçti cografya tarih bitti türkceyi zaten paragraf çözerek halledeiriz. işin özeti takmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bio ve kimya için taktik alabilirmiyim , ne yapssm artmiyor elimde palme korfez fem var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devammmm yılmak yook 110 gün kalmış yaa sıkalım dişimizi.Göz açıp kapatıncaya kadar 1 ay geçiyor daha dün ağustostu sıkalım dişimizi çalışmaya devaammm
  • Kardo kimya-fizik için kolay konuları söylermisin şöyle fenden 5-10 net arası yapsam yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezunum ve çok yorgunum

• quote:

Orijinalden alıntı: isimkoymayausenenadam

Arkadaşlar bu 12 lerce yeni bir taktik olabilir önüne gelen yorgunum bitkinim derken sizinde bilinç altınızı kötü etkileyebilir yılmak yok mezunlar elele.

örn. Ben hiç etkilenmiyorum böyle yazılardan günde 7 saat verimli ders çalışıyorum. Mat1de konu kalmadı 4 sb bitirdim. Fen fizik hariç diger konular yarıyı geçti cografya tarih bitti türkceyi zaten paragraf çözerek halledeiriz. işin özeti takmayın

4 sb den sonra mat netlerim ne alemde dostum?

• 20 25 arası geziyor hocam okadar ahım şahım degil bu arada sen bölünerekmi çogaliyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimkoymayausenenadam -- 26 Kasım 2015; 3:35:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.