Şimdi Ara

İninal İNG Bankamatik Para Gelmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün gece 19.15 civarında ininal kartıma para yüklemek için İng bankamatiğine gittim. Parayı yatırdım, onayladım. Fiş istiyor musunuz sorusuna evet dememe rağmen fiş vermedi. Daha sonra antrenmanım olduğundan salona gittim akşamda yorgun olduğum için direk yattım. Şimdi yapacağım kitap siparişi için hesabımı kontrol ettiğimde paranın yatmadığını gördüm. Ne yapabilirim acaba? Konu hakkında bilgisi olan var mı? Bankamatik fiş vermediği için elimde herhangi bir fişte bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TolgaReis_24 -- 11 Şubat 2018; 11:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ininal kart müşteri hizmetlerini araman gerek hemen destek oluyolar.
  • _Nida _ kullanıcısına yanıt
    Umarım kısa sürede halledilebilecek bir şeydir. Ben bir arıyayım madem, sağolun.

• Arkadaşlar ininal kullanmayın acayip kazıkçı doğru düzdün çalışmayan bir sistem kimseye tavsiye etmiyorum.

Soruna gelince müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz

• Al kardeşim en parayı zibilyon tanr kampanyası var sıfır ucret kesintisi, kampanyalarda öyle hafife alınacak şeyler değil. bunun dışında ayda 2 defa istediğin bankamatikten sıfır komisyon almadan ücret çekebiliyorsun, tek sıkıntısi 18 yaş üstü olman lazim.

• Müşteri hizmetleri banka için bir talep oluşturdu sorunla ilgili. Süresi belli değil benle iletişime geçiceklermiş. İşimiz gücümüz yok bunlarla uğraşıcaz.

• kimse ininal kullanmıyorki 18 yas altı kartı o herkes enpara fınansbanka gectı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.