A

Çavuş
21 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 103 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir
Çözüldü sorunum.

Vodafone numara taşıma kampanyası ile hattımı 4 GB +2 GB (şimdi +5 GB olmuş) +2 GB 12 ay geçerli hat kampanyasına taşıdım. Ancak 2 ay sonra + 2 GB internet hakkım iptal olmuş!
dosyayı bir türlü açamadım. formattan önce kurtarmıştım ama ne denediysem de açamadım. anlayan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.
"içeriğinde sorun olduğundan office açık xml dosyası ***.docx açılamıyor" hatası alıyorum.
29 Şubat ÜRÜN TAMİR EDİLDİ. HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM, İLGİSİ İÇİN...

Yaşadığım problemleri anlatayım kısaca:

Arkadaşlar Vatan Bilgisayardan 5.11.2015 tarihinde k555 laptop aldım. Aldıktan sonra ilginç biçimde ekran kapağını kaldırırken sesler gelmeye başladı ve ekran menteşesi yerinden çıktı. İlçede olduğum için Vatan Bilgisayara götüremedim ve asus' u aradım durumu anlattım gönderin dediler. Form doldurup gönderdim. Ürün geri geldi kargodan darbe var yazılmıştı kutuya ancak resimlerde belirtip darbe olmadığını burada yazmıştım. Sonra sırasıyla bu işlemleri yaptım:

EDİT: Asus Global' e şikayetimi ilettim, live chat ile bağlandım bir e-mail adresi verdiler, buradaki servisin hatasından dolayı live chatteki asus çalışanı özür diledi:))) Tekrar göndermemi istediler. Bilgisayarı tekrar gönderdim. Gelişme olursa haber vereceğim. Buradaki servis kargoda zarar görmüş demiş ancak kargo tertemiz gidip geldi, allahları var, ups' in hiç suçu yok ama suç onlara havale edildi servis tarafından.

Edit2: asus_cc@asus.com global mail adresi live chatte verdiler. TrAsus mail attı, suç kargocununmuş bir sürü işlem yapmamı sipariş veriyorlar. Pek anlamadım prosedürleri, müsait bir aralıkta buraya atarım. Şu an kargoda ancak ilgilenen sayısı arttı sağolsunlar.

Edit3: Önce "cihaz onarımda" diye güncellediler sayfamı sonra "beklemede" yaptılar. 5 iş günü doldu serviste ve hala beklemede, tüm evraklar hazır tüketici mahkemesi için bende beklemedeyim.

edit4: 11. iş günü gayet güzel medeni bir şekilde arandım, bilgisayarın tamiri tamamlandı. Oldukça uzun ve yorucu bir maratondu.

Eklemem gerekiyor haklarını yemiş olmak istemiyorum; gerçekten iyi bir santral kurmuşlar, eskisi gibi telefonda bekletme azarlama gibi hadiseler yok, bütün santral görevlileri ilgili ve kibar. Asus bu açıdan takdiri hak ediyor.

Mutlaka ürünü kargodan tutanaklı gönderin, problemle karşılaşırsanız ve haklıysanız verdiğim mail adresiyle iletişime geçin. Asus büyük bir firma Tr yetkilisi ilgilenmese bile başka bir yerde ilgili yetkili bulabilirsiniz. Son olarak k555 modelini donanım ve performans olarak tavsiye ederim ancak kırılgan bir yapısı olduğunu unutmayın. İlla asus alacaksanız, başka modellere yönelin ve sadece kasaya değil, çerçeve kalitesine de önem verin. Bir kaç sefer kapağı açıp kapatın kırılganlık hissederseniz almayın.
arkadaşlar rogaine 4 ay kullanımdan sonra memnun kaldım tekrar almak istedim bir siteden zor zahmet bulup getirttim ancak içime kurt düştü 4 gün kullanma sonunda ilk tüp bozuldu şu an köpük vermiyor daha da kötüsü köpük değil sıvı halini aldı 2 gün içinde, lot no kontrol ettim farklı ayrıca çamaşır suyu ile karıştırdım çok açık bir sarı renk oldu.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 124
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.225 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 726 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.