Yüzbaşı
23 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.
gopro hero 4 silver kameram var. Vifi ile remote controlu kullanirken arkadan surekli tik tik diye bir ses geliyor. Youtube da ses problemi diye aratirsaniz videolar da var. Buna benzer problem yasayan var mi. Cozum bulabildiniz mi. Tesekkurler
merhabalar. 250 cc yeni baslayan icin bir motor ariyorum. su an aklim karman corman. tum forumlari, okudum. en mantikli secm honda cbr 250 r gibi duruyor fakat bi yandan da suzuki inazuma aklimi celiyor. inazuma biraz tipsiz gorunuyor. sizin yorumlariniz nedir.
htc ONE X satışarı başladı, kampanya dahilinde alırsak cihaz bize 2700 TL ye geliyor. piyasada 1650 TL ye satılırken.
mtm kit hakkında bilgisi olan, kullanan varmıdır. nasıl bilirsiniz.
Merhabalar,
Nissan primera p12 (son kasa) aracıma lpg taktırmak istiyorum. fakat servis değişken zamanlı subap bulunduğu için (bir nevi vvt hondalardaki gibi) gazın yüksek sıcaklığından dolayı subapların zarar görüdğünü söyledi. doğrumudur değilmidir, kullanan varmıdır. vvt li araçlara lpg takılmamalımıdır. görüşlerinizi aktarırısanız sevinirim. birde hangi marka tabi :)
Merhabalar,
2006 model nissan primera tekna sahibiyim. daha önce seat toledo, peugeot 306, rover 216 si kullandım. hiç biri nissaan kadar tat vermedi. aracımı ikinci el aldım ve n form hakkında hiç bilgim yok. pdf formatında manueli olan varmıdır. ayrıca araba hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. ben arabanın tam donanımını da bilmiyorum. mesela kaç hava yastığı var gibi, bilgilerinizi paylaşırısnız sevinirim.
merhabalar, bütçemin yettiği kadarı ile opel dünyasına girebilmek için araştırmalarea başladım. şu an aklımda iki adet araba var bunlardan biri cdti van fakat camlar ve koltuk ruhsata işlenmiş ve 1.800 ytl vergisi ödenmiş, ikinci araba ise daha temiz olan bir diğer cdti fakat ruhsata işlenmemiş, vergisi ödenmemiş, benim merak ettiğim ise, vergisi ödenmiş araba hususi midir her yere girip çıkabilir ve polis tarafından çevrilmezmi, birde araç hakkındaki görüşleriniz nedir. bilgilendirriseniz sevinirim
kaliteli resimler çekmek, daha sonra üzerlerinde oynayabilmek, hatta HDR ye çevirebilmek için RAW formatı en iyi seçim sanırım. sormak istediğim hangi raw editörünü kullanıyorsunuz. raw ile nelere müdahale edebiliyorsunuz. ikinci sorum ise ışık ölçümü. çok heyecanla çektiğiniz bir poz karanlık veya fazla aydınlık ışık patlamaları ile dolu çıkabilir. istediğiniz gibi görülebilmesi için ortam ışığının çok doğru ölçülmesi gerekektedir. eos 400d ile nasıl ölçüm yapıyorsunuz. bahsettiğim şey white balance değildir bilginize. teşekkür ederim.
uzun zamandır lens araştırıyorum ve bu lensi çok beğendim. çünkü 28mm den 300 mm geniş bir aralığı var. 28 mm bi nevi geniş açı sayılır ve macro da çekebiliyor. hoş 59 cm den odak yapıyor onu da tamanlamış değilim ama :) şimdi sanki bu lensi alsam başka hiç lens sorunum kalmayacak gibi. sizler ne düşünüyorsunuz. almaya değermi, keskinlikleri için de düşünüyorusnuz. fiyatı da makul sayılır. yorum yaparsanız sevinirim
istanbul hayyam fiyatlarını ve sağladığı imkanları uzaktan izlemekle yetinen biz ankaralılar için harika bir yer buldum. aslında yeni keşfettim desem daha oğru olur. bugün arkadaşımla beraber sadece bir söylenti üzerine necatibey cad. üzerinde dijital fotoğraf objektifleri satanbir firmayı aramaya çıktık. yaklaşık 1 saatlik keşif sonunda balıkçıoğlu işhanı içesinde fotoğraf pazarı diye bir dükkan bulduk. işletmenin sahibi dursunali sarıkoç diye bir bey. kıs abir konuşmadan sonra eos 400d için bir lens aradığımı ama hangilensi alacağıma karar veremediğimi anlattım. oda elindeki ikinci el lenslerden bi kaç model gösterdi. yalnız fotoğraf makinesini yanımdagetirememiştim. pazartesi günü makine ile beraber gelip bi objektifi test etmek istediğimi söyledim veeeee hayatımın şoku ile karşılaştım. dursunali abi beni hiç tanımamasına ve hayatında ilk kez beni görmüş olmasına rağmen objektifi alabileceğimi, pazartesi gününe kadar istediğim kadar test edebileceğimi ve beğenrisem alabileceğimi söyledi. benyaklaşık 5 dk lık affalamadan sonra lens ile beraber dükkandan çok teşekkür ederek çıktım. burdan çıkarmamız gereken bazı dersler var arkadaşlar. öncelikle

1. gerçekten böyle insanların yok olduğunu düşünüyorken aniden karşılaştığım bu insanla haytan ümidi kesmemiz gerektiğini,
2. ankarada necatibey cad balıkçıoğlu iş hanı 4/21 sıhhiyte de her çeşit objektifin bulunduğunu,
3. fiyatların çok uygun olup taksitlendirme yapılabilidği,
4.0312 229 43 56 dan veya 0542 415 41 57 den ulaşabileceğini

öğrendik :)
Hakkında
Forum İmzası:
Epox 8RDA+, Athlon Xp 1700+@2400mhz, Powercolor 9600xt(540x380),Q910 (19''), SK-7, MOTOROLO MPX200(win 2003)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 724
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 384.838 (Bu ay: 770)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.