Çavuş
28 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aynaya bak şampuan karşında bir harabe görüyorsun değil mi? Ama sana söz veriyorum bu yazdıklarımdan çok fazla şey çıkaracaksın eminim bana güvenebilirsin. Bu entryden sonra seni birazcık bile düşünmeye sevk edebilirsem ne mutlu bana! O zaman başlayalım minik dostum.
Görüyorum minik dostlarım forumda bütün depresifliğinizi kusuyorsunuz. İşte "Kızlar bana bakmıyo :((" :D "işte intihar edicem" işte efendim "kara murat benim lan" gibisinden edalarla klavyenize yapışıp yargı dağıtıyorsunuz forumu ağlama noktanız olarak bir omuz olarak kullanıyorsunuz ama bundan sonra yanınızda Speactra_Ceza_Feat_Sago@hotmail.com abiniz var :D
Tamam evet hayat adil değil, tanrı adil değil, aileniz sizi anlamıyor, okulunuz berbat, paranız yok vs. Kişiden kişiye değişiyor her şey sonuç olarak kimse anne ve babasını seçemiyor.
Ben çocukken ailelerinizin size aldığı dandik plastik çin malı oyuncaktan daha yıkıktım diyebilirim :) Senin gibiydim minik dostum. Tüm gün rank kasıp fazla kilo ve sivilceyle boğuşuyordum, asosyallik hat safhada tek arkadaşlarım klandan konuştuğum çocuklardı. Evet şaka maka ciddi ciddi toparladım nasıl mı?
Kendimi düşünerek, kendimi sevmeyi öğrenerek, kendimi geliştirerek, yabancı dillerimi geliştirip kendime değer vererek. Unutma bu dünya'da ki en değerli varlık sensin. Kimse senden değerli değil.

Şimdi sana "Hayır" kelimesinin gücünü anlatacağım minik dostum.
İnsanlar sana istemediğin birşeyi yaptırmaya mı çalışıyor? HAYIR diyeceksin.
Baban sana hayatı dar mı ediyor? HAYIR!
Sen kendi kararlarını alabilecek bir bireysin minik dostum. Kendi hür iradenle kumda oynadığın oyuncağının kafasına göre takılabilirsin :)
Hayır bir silahtır arkadaşlar. Bir insan örnek; aileniz, arkadaşlarınız, ömür törpüsü çarpık bacaklı kız arkadaşınız olabilir bu şahıs.
Eğer içinden gelmiyorsa ŞLAK! Hayır diyeceksin bu kadar basit abi. Öyle bir HAYIR diyeceksin tokat gibi çarpacak o kelime.
Evet artık hayır demeyi öğrendiysen Değerlere gelelim. KENDİNE DEĞER VERECEKSİN KARDEŞİM kendinden nefret edip isyan ettiğin sürece ağlayarak bir yere gelemezsin.
Çabala, çalış, kendini her alanda geliştir ve akranlarının önüne geç bu kadar basit.
Hayatında ki tek gayesi makyaj videosu izlemek olan kızların torpil sayesinde senden daha iyi yerlere gelebildiği bir ülkedesin ( Gözlerimle görmesem ben de inanmazdım ama maalesef yaşandı bu :D )
Bu yüzden kendini ne kadar geliştirirsen iyidir.
Sızlanmayı bırak ve ayağa kalk sen birşeyler yapmadıkça kimse senin için çalışıp çabalamayacak.
Kendine değer vermeye başladığın ve kendi kararlarını alabilmeye başladığın zaman mutlu olacaksın. İnsanların mutluluğu için yaşadığın sürece hiçbir zaman özgür olamayacaksın minik dostum.
Depresyonla tanıştım hayatım kaydı bir daha eski ben olamadım. 2 yıl sürdü ve şimdi 3 yıl sonra tekrar girdi hayatıma..
Şimdiyse kronik majör depresyon teşhisi yedim ve buna rağmen yaşamaya devam ediyorum...
Yazmamın sebebi bugün çok içerlemem ve benimle aynı konuları yaşayıp yıkılan siz minik dostlarımın bakış açısını başka bir tarafa çekmek
11.04.2019 20:30 şu an çıkmam gerekiyor, devam edeceğim dostlarım. Buraya kadar okuduysanız aklınızda olanları ya da şikayetçi olduğunuz hayatınızdan kesitleri paylaşabilirsiniz. Hepsine teker teker geri dönüş yapacağım.
Zengaming, 1 vs 1'de kullanacağımda.. free skin :)
indireceğim dosya oyun hilesidir, youtubede yorumlarda "dark comet indirmeyin" tarzı yorumlarda vardı. bende scanladım, ama temiz çıktı. sizce riski varmı? bilgili kişiler bakabilir mi? linkhttp://dosya.co/11db5ue6ueg9/Csrk_Free_.rar.html
Kardeşim 14 yaşında ortaokul 8.sınıf öğrencisi çok çalışkan ve saygılıdır. Şu zaman a kadar hiç bir hatasını görmedim. Dürüst, duygusal, kalbi temiz biriydi ta ki dün akşama kadar..
Sene 2013 detaylı detaylı anlatıyorum.

Babamın şirketten bir kadınla dedikodusu çıktı, annemle babam sık sık tartışıyorlardı daha sonrada ayrıldılar, babam bizi terk etti, aylarca görmedim onu. Kardeşim ise asosyal oldu, psikolojik destek alıyordu.. bir gün okulda " annesi ile babası ayrılmış " diyerek dalga geçmişler, o sinirle benden 6-7 yaş küçük çocuğu tokatladım o kadar gücüme gitti ki, kardeşimin ezilmesi dayanamadım beyler.. tek arkadaşı ben ve babamdım, babamda gidince kardeşime ve anneme destek olmak bana kalmıştı.
Kardeşimle neredeyse her gün konuşurdum, dertleşirdim.
Kardeşim eski kardeşim değildi, değişimi fark etmiştim.
Artık karşımda o deli, dolu afacan, çocuk yoktu. Asosyal, benimle bile konuşmayı kısa kesen, hatta cevap vermeyen yüzüme bile bakmayan, yabancı biri vardı karşımda.

Sene 2016

Kardeşim teog sınavına girdi ve çok kötü puan aldı.
Teog açıklandığından beri odasına kapandı.

Okuldan dönerken babam karşıma çıktı, karşı karşıya öylece 2 dakika birbirimize baktık.. gözlerim doldu, yaşattığı acıları düşündüm, üstüne atlamamak için kendimi tutuyordum.

Amcamdan öğrendim, dedikodusu çıkan kadınla, annemle babam ayrıldıktan tam 2 ay sona evlenmişler! 2 aylan, 2 ay!
2013 de evlenmişler, 3 yaşında bir kızı olmuş. 3 yıldırda yüzüne bakmıyordum zaten, ona olan kinim hiç bir zaman bitmedi..

Üstüme doğru yürüdü, bana sarıldı, sarıldığı anda hıçkıra hıçkıra ağlamam bir oldu beyler, ne kadar acı yaşattıysada, hayatımızı mahvediysede ağladım, birbirimizin omuzlarında ağladık. " neden baba neden " dedim, öylece pişmanlıkla, yüzüme baktı.. telefon numarasını verdi ve gitti..

2017 günümüz, şuan.

Kardeşim çok kötü durumda, asosyal hayalet gibi. Sigara içmeye başlamış.. gittim güzelce neden sigara kullandığını sordum, cevap vermedi. Ben yanında değilmişim gibi duvara bakmaya devam etti.. ağzına tokadı yapıştırdım, daha liseye bile gitmiyor, 8. Sınıfta ve sigara.. o an kardeşime ilk kez el kaldırmamdı, daha öncesinde kardeşimle bir kere bike kavga etmemiştim, ilkdi..

Dün akşam kardeşim evde yanlızken doğalgaz borusuna havlu asmış, havluyu kafasına geçirirken sandalyeden düşmüş ve kafasını çarpıp bayılmış. Annem eve girdiğinde öyle bir şeyle karşılaşmış, düşünsenize bir anasınız ve oğlunuz intihaar etmeye kalkıyor.. hastaneye nasıl gittiğimi hatırlamıyorum bile.. kafasına dikiş atmışlar. Psikoloğunu aradık, oda hastaneye geldi. Ve şuan bunları yazıyorum, arrık yapabileceğim hiçbir şey yok arkadaşlar, kardeşimi böyle görmek beni kahrediyor, annem perişan halde, babam desen " bir çocuğa analık yapamıyor " diyerek boş sallıyormuş, oha be adam! Evladın canına kıymaya kalkıyor, senin derdine bak.
Okuduğunuz için teşekkür ederim, lütfen yardımcı olun arladaşlar, içimi size döktüm, büyüklerimden yardım istiyorum, nerede acaba yanlış yaptık? Bir dediğini eksik etmedik, 14 yaşında bir çocuk neden böyle bir şeye kalkışır.. herkese iyi akşamlar kendinize iyi bakın.

GELİŞMELERİ EDİTLEYECEĞİM.
kardeşim, 120 sorudan 14 yanlış yapmış, hediye olarak ne alayım keretaya?
hehehaaaaaaaaaaaaaaai
de warni warni warni de warni, warni warni,
de warni warni warni, waren delani wasmar.
asmare be gawri nadem de warni, warni warni,
asmare be gawri nadem waren delani wasmar.

hehehaaaaaaaaaaaaaaai
galwli bedna nejawzak magdar asbor balah,
methel alhawa wa almaya shesabrni balaha.
methel alhawa wa almaya shesabrni balaha.
galwli bedna nejawzak shesabrni balah,
galwli bedna nejawzak shesabrni balah,
methel alhawa wa almaya magdar asbor balaha.
asmare be gawri nadem waren delani wasmar

hehehaaaaaaaaaaaaaai
allah la yewafg alyes'e' balfwrga beni wa benak,
allah la yewafg alyes'e balfwrga beni wa benak,
emet shamelna yelta metlaflefni behdenak.
asmare be gawri nadem haaaaaaaaaaai,

şeklinde sözlere sahip olan omar souleyman şarkısı.
orijinali kadar eğlenceli bir de parodisi vardır;
sonuca göre yarın sabah en çok oy alan şıkkı yapacağım.
seçtiğiniz hayvanın repliğini yurdun koridorunda bağırarak söyleyeceğim, ve video çekeceğim.
arı, tavuk, inek..
tavuğun travesti gibi sesi olduğu için tavuk olmak istemiyorum.
inek olabilir..
arı'da olabilir..
merhaba dh ailesi..bugün kardeşime bir çocuk kafa atmaya çalışmış, kardeşimde bunu bir güzel patates etmiş daha sonra kavga bittikten sonra çocuk kardeşimin arkasından tekrar saldırmış, kardeşimde kendini savunup bunu 2.kere dövmüş müdür ve öğretmenler müdahale etmiş " kınarım, mınarım " gibi tipik müdür yardımcısı tehditleri savurmuş ve ateşkes ilan edilmiş. taaki en küçük kardeşim (5. sınıf öğrencisi) ortaokul 1 yani aynı okuldalar, büyük olan 8.sınıf, küçük olanda 5. sınıfa gidiyor.5. sınıfa giden kardeşime hakaret edip, " seni döverim " gibi sebepsiz yere tehditler savurmuş. 8.sınıfa giden abisine söylememiş tekrar müdürle takışmasın diye. az önce bana anlattı şimdi ne yapmalıyım? okula gidip çocuğu dövmelimiyim?
yoksa güzelce uyarmalıyım?? uyarırsam birşey değişeceğini zannetmiyorum, en iyisi şamarlamak sizce?
merhaba abiler, ben 8.sınıfa giden bir kardeşinizim. çocukluktan beri hayalim asker olmaktı. 15 temmuzda ki hain girişimden sonra bildiğiniz gibi askeri liseler kapatıldı. ve şimdi yeniden açılıyormuş. bu haber beni çok mutlu etti. bilgi sahibi kişiler lütfen yardımcı olsun.
1- askeri liseye nasıl girilir? taban puanı nedir?
2- başvurular nasıl yapılır?
3- yaş, boy yeni düzenlemede değiştimi?
4- torpil gibi şeyler varmı? hakkımız yenirmi?
5- dersler ne kadar ağırlıklı? psikolojik sıkıntılar çektinizmi? ( aileden uzak kalmak, dışarı çıkamamak vs. )
askeri lise mezunları veya askeri lise öğrencileri sorularımı cevaplarsa çok mutlu olurum, iyi forumlar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 152
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.395 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.