Çavuş
30 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba elinde fazla olan veya çalışmadığı için Ankara Dil Akademisinin Prime Pack adlı kitabını satacak var mıdır? Bana dersler değil sadece Prime Pack kitabı lazım. Satabilecekler lütfen konu altına veya dm olarak mesaj atınız. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba. eşimin 6s telefonu var. handsfree den (hoparlörden) konuşurken karşı tarafa kesik kesik sesi gidiyor. sorun yazılımsal değil. telefona sıfırdan işletim sistemi kurdum çözüm olmadı. ayarlardan gürültü engellemeyi açtım kapattım olmadı. işitme cihazı kullananlar için ayar yeri var onu yaptım yine olmadı. kısacası yazılımsal herşeyi denedim.

bu arızayı tanıyan veya çözüm yürütebilecek var mıdır acaba? internette handsfreeyi sesini üst kulaklıktan aldığına dair bir bilgi okudum doğru mudur. ikinci bir arıza giderme yöntemi olarak entegrenin alt bacak lehimleri onarılıyor handsfree arizasi için doğrumydur. çünkü bu arızalar gördüğüm kadarıyla kulaklık girişiyle ilgili arizalardi ama benim sorunum sadece handsfreese karsiya cızırtılı veya hic ses gitmemesi.

yardımlarınızı bekliyorum. cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba yaklaşık 14 senedir 3d programlarla uğraşmaktayım. bir arkadaşım dota 2 kullanıcısı ve dota 2 nin workshop kısmı olduğundan bahsetmişti. Biraz inceledim ve yapmasında sıkıntı yok ama benim merak etitğim konu bunu yapmaya değer mi? yani yeni item yapsak bundan para kazanılabilir mi veya ne kadar sürede ne kadar para kazanılaiblir. bu itemlar hakkında ve para kazanma konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. iyi günler.
chansort programı düzenlenen kanalları kaydetme esnasında bozuyor maalesef. Düzenlediğim kanal listesini wordpad ile açtığımda farklı kanal sıra ve numaralarıyla karşılaşıyorum. maalesef chansort işe yaramıyor. Birde arkadaşlar biri bana lb670 için türksat 4a da hangi transponderı kullandığını yazabilir mi? türksatın siteisndeki 11844 MHz 2222 ve 11747 - 27500 deniyorum bir türlü olmuyor. kanallar çıkmıyor

----Düzelteme---
tvde kanalların gelmeme sebebi merkezi sistemden kaynaklanıyormuş. Diseq a yapmamışım yapınca düzeldi.
Merhaba dostlar. Geçen hafta Ipad Air 2 aldım ve alır almaz ilk iş jailbreak yaptım. Elimizin altında bir PC yok ve ipade film ve müzik indirmenin yollarını aradım ve en sonunda buldum. İndirme konusunda hiçbir sıkıntım yokken müzikleri indirdikten sonra iFile ile dosyaları müzik klasörüne atmama reğmen itunes içinde müzikleri göremiyorum. iFileın kendi çalıcısı parçaları tek tek çalıyor ve yeterli gelmiyor. İnternette itunes library konusunu biraz araştırdım ve "mewseek" programını buldum. Fakat mewseek Air2 de işe yaramadı yada ben beceremedim. İndirilen mp3 dosyasını itunes müzik kütüphanesine atacak başka bir yol veya müzik dosyalarını iFile da müzik klasöründen oynatacak güzel bir program önerir misiniz.
Merhaba arkadaşlar. Bugun Artes Q1003 tablet aldım. inş. hayırlı olur benim için :) neyse eve alıp geldim. incelerken bir konu dikkatimi çekti. ana ekrandaki sayfaları azaltamıyordum. hani küçültme hareketi yapınca bütün ekranları görürüm diye düşündüm olmadı. sonra versiyona baktım andorid 4.1.1 sonra bunu 4.2.2 yükseltemezmiyim dedim artesin sitesine baktım güncelleme olarak 4.1.1 var sadece. dedim bu pipo. sitesinde illaki vardır. sitesine baktım 4.2.2 güncellemesi var. yükledim oldu. şimdi 4.2.2 kullanıyorum. eğer isteğen arakdaş olursa 4.2.2 güncellemesini ordan yükleyebilirler. tek sorun açılışta artes değilde pipo yazıyor :)

bu arada dostlar hala ana ekrandaki sayfaları azaltamıyorum. bunları nasıl silip nasıl ekliyoruz ? :). ilk android tecrübelerim.
merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. Oyunu bitirmeyenler bunu okumasın oyun heyecanı kaçabilir. crysis 2 oyunun başında prophet intihar ediyordu ve ölüyordu. oyun sonunda ben prophet diyordu hadi ona da tamam dedim. crysis 3 ün başında içerikleri okuduğumda giysi prophetın düşüncelerini felan kendine entegre ettiğini yazıyordu. bunlar neticesinde 2. oyundaki alcatraz giysiyi giydiğinde onun düşüncelerini ve hayallerinide beraber aktardığını düşündüm. fakat 3. oyun sonunda giysi prophet ile tamamen bir bütün oldu ve Laurence "Prophet" Barnes olarak ekran karşısında gözüktü. peki bu nasıl oldu ? vücut nasıl eski halini aldı benim kaçırdığım nokta nedir ?
merhaba arkadaşlar sorunum başlıktaki gibidir. Gigabyte GA-P35-S3G anakart üzerine Q8300 işlemci taktık ama işlecinin sadece tek çekirdeği kullanıyor.Sistem işlemciyi ilk taktığımda xeon işlemci olarak görüyordu bios update yapınca işlemciyi Q8300 olarak gördü.Şuan aygıt yöneticisinde işlemci 4 tane Q8300 olarak her çekirdek görülüyor.

Görev yöneticisinde performans kısmında normalde her çekirdek kullanım için graifk olurken tek çekirdeğe ait grafik var. yukardaki özelliklerden dedim önce fakat görünüm sekmesinde tek işlemci seçeneği var sadece. oda sönük zaten seçim imkanı yok. yani senin tek çekirdeğin var diyor :)

Test için Cinebench programını kurdum. tek çekirdek seçeneği aktifken xCPU seçeneğ ordada pasif yani benim tek çekirdeğim var. 3 çekirdeğimi kim yedi arkadaşlar ?

bu arada işletim sistemi XP.
merhba arkadaşlar bilgisayarımda ramsiz kaldım. eski ramler umduğum gibi çıkmadığı için geri aide ettim ve ramsiz kaldım aşağıdaki ramlerden kullanan varsa performansını söyleyebilir mi ve kendiniz için bi seçim yapsanız ne dersiniz.

ram alırken fazla slot kaybolsun istemiyorum ve 4 gb ram olsun diyorum. bu yüzden 2*2 olanlara baktım. hızı yüksek olsun diye ortalama 1066 MHz lik arıyorum.fiyat performans oranına bakarak yardımcı olursanız sevinirim.

MUSHKIN REDLINE 4GB DDR2-1000 DUAL KIT (2x2GB)169,00 USD + KDV – 996593 (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72522)

MUSHKIN XTREME PERFORMANCE 4GB DDR2-1066 DUAL KIT (2x2GB)199,15 USD + KDV – 996599 (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72316)

OCZ Reaper-X 1000MHz CL5 DDR2 4GB Dual Kit (2x2GB) 187,00 USD + KDV (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72172)

OCZ REAPER X 4GB 800 MHz DDR2 CL4 EB KIT (2X2GB) 159,04 USD + KDV (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=47&productid=bd71984)

OCZ 4GB 1150MHZ FLEX-II SIVI SOĞUTMA DDR2 (2x2GB) KIT 229,35 USD + KDV (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72481)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 103
İkinci El Bölümü Mesajları: 38
Konularının görüntülenme sayısı: 15.612 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.