B

Onbaşı
02 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle herkese merhaba, 2018 yılında üniversiteden 2 yarıyıl uzaklaştırma cezası aldım, sonrasında dava açtım ve davayı şuanda kazanmış bulunmaktayım. Tazminat davası açmak istiyorum ancak, bununla ilgili internette hiç bir kaynak bulamadım nasıl yapacağımı nereden nasıl bir dilekçe vereceğimi hangi konularda ne talep edebileceğim şeklinde. Yardımcı olabilecek bilgili bir arkadaş var mı?
Merhabalar, öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim hatalı ise affola. Tek mouse ile 2 bilgisayarı aynı anda yönetmek istiyorum ancak bu iki bilgisayarın aynı ağda değil farklı ağda olması gerekiyor. 2 bilgisayar aynı ağda iken zaten bir sürü program ile bunu gerçekleştirebiliyorum. Farklı ağlara bağlı iki bilgisayarı, nasıl tek mouse klavye ile yönetebilirim?
Arkadaşlar öncelikle merhaba, casper marka laptopum var. Yaklasış 5 yıllık, son 1 yıldır sadece gazete okuma video izleme gibi basit işlerde kullanıyorum. Dün gazete okurken birden bire kapandı, ısınmadan dolayı kapandığını düşündüm biraz bekledim tekrar açtım ancak windows açılmadan tekrar kapandı. Laptopun içini, dışını ızgaraları fanı her şeyi temizledim. Fan çalışıyor. Bilgisayarın bütün parçalarını çıkardım. tekrar kurdum, macununu yeniledim. Bilgisayarı altı açık bir şekilde açtım ve elle kontrol ettiğimde bilgisayarın açma tuşuna bastığım andan 3 saniye sonra elle tutulamayacak kadar sıcak oluyor işlemci ve ekran kartı. Fön makinasının soğuk ayarı ile soğutarak bilgisayarı açıp ısı kontrol yapabildim. 120 derece yazısını gördüm. işlemci gücünü 45e çektim ama yinede fayda etmedi. bilgisayar açılmıyor açıyorum windows gelemeden kapatıyor kendini. Yardımcı olur musunuz başka yerde bu sorunun aynısını bulamadım hep oyuna girince kapanıyor ya da çok ısınıyor nasıl indiririm gibi sorunlar var. Şimdiden teşekkürler
Her şeyi değişen, ucuz, bansız ve güvenilir Minecraft Premium hesap satın almak artık çok kolay! Üstelik şimdi kampanyamız dahilinde, Bir alana bir bedava..
Tüm dünyada oynanan ve en çok oynanan oyunlar listesinde yerini bulmuş bir oyun olan Minecraft'ta premium sahibi olmak artık çok kolay. 24 Euro karşılığında satılan Minecraft Premium hesapları 15 TL ile sizlere sunuyoruz. Bir alana bir bedava kampanyamızdan yararlanmak için;https://minecraftviva.com
Arkadaşlar, tam ekran oyunlar ve yine tam ekran dizi izlerken bile Alt+Tab yaptğımda bilgisayar donuyor. Oyun veya dizi sesleri gelmeye devam ediyor. Driverlar güncel.

Sistem gerekliyse
İ7-4702Q 2.20GHz
12 GB RAM
Nvidia gt740 2 GB ekran kartı

Yardımcı olabilirseniz sevinirim, Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum, League of legends'de 240 CS:GO ' da 180 fps alıyordum Fakat son 1 haftadır bu sayılar 30-40'a düştü. Çok araştırdım faydalı bir forum bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

PC özellikleri: İntel Core i7-4702MQ 2.20 GHz
Ram : 8 Gb 64 bit
Ekran : 2 Gb İnvidia GT GT740
Selam arkadaşlar. Hem gerçek hayatta olsun hem rüyada olsun gördüklerimi birkaç gün sonra acaba gerçekmiydi yoksa ben hayal mi görüyorum şüphesine düşüyorum eskiden çok iyi bir hafızam vardı ama son zamanlarda gerçek mi yoksa hayalmi/rüyamı diyorum. Birde şu var 7-8 Gündür Sonu aynı olan bir rüya görüyorum normal bişeyler yapıyorum yapıyorum sonu hep aynı rüyamın. Benim de başıma geldi şöyle kurtuldum ya da şöyle bi destek aldım ya da farklı bir önerisi olan varsa bekliyorum arkadaşlar.
Arkadaşlar, Orjinal yazılımım win8 . Şuan win 8.1 var bilgisayarımda. Kutudan çıkan orjinal DVD ile tekrar Windows 8 kuracaktım ama bir sorunla karşılaştım. Kurulum başlıyor ilk yeniden başlatmaya kadar sorun olmadan geliyor yeniden başlatma gerçekleştiğinde ise bilgisayar ''startnet.cmd'' açılıyor ve öylece kalıyor . Hiçbir yükleme yapmıyor, Bilgisayarı açtığımda ise Windows yüklenemedi diyor. Arama motorlarında 2 gündür arıyorum soruna çözüm bulamadım. Sizden cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Meslek: http://www.minecraftviva.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.712 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.