Şimdi Ara

Verilmeyen Penaltı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamların algı operasyonu işe yarıyor tebrik etmek lazım. Fırat Aydınus'un gözü önünde olan pozisyonu vermiyor.
     Verilmeyen Penaltı ???

• Net penaltı
  • Allah başka dert vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan söylemeyin İp'e çarpmış top!
  • Bunu konusan yok arkadas tersı olsaydın el degmemıs temız lıg ıstıyoz oankartıyla dolasırlardı herhalde

• eller kollar açık hava topuna çıkıyor penaltıyı çağırıyor necip ama hoca es geçmiş
  • Dk 10 henuz bir de.

• Şaşırmadık. Pektemek de açeydim kollarımı hareketi yapmıştı ama vermediler. Eze eze aldığımız maçı 3 - 3 bitirdi hakem.
  • iŞTE NET ŞEKİLDE İKİ YÜZLÜ OLDUKLARININ KANITI. Bunu her zaman yapıyorlar. Şimdi bir goygoydur gidiyor neymiş efendim Emenike cıkmısta girmişte neden sarı kart görmemişmiş 3 tane sarı kartı görmesi lazımmışmış bu yuzden Fener kollanmışmış. Neymiş efendim Emre küfür etmiş 4. HAKEM AT DEMİŞ ATAMAMIŞ Fırat. Trabzon maçında 4. hakem oyuncuyu at at at derken neden hiç biriniz konuşmadı ? Serdara verilmeyen net sarıyı neden kimse konuşmuyor ? Oyuncuları tahrik eden Bilici neden kimse konuşmuyor ?

Hep söylerim Aziz Yıldırım pis karanlık işler yapmıs veya yapmamıs bunun yorumuna girmem ama yapması lazım. Bu futbol camiası iki yüzlü çıkarcı bu camiada normal düzgün idalist kaç kişi var ki Aziz Yıldırım düzgün olacak. Az bile yapıyor. Daha fazlasını yapsın hakemleri etkilesin. Oda bassın şike yapsın hak ettikleri bu.
  • anlamadım, algı operasyonunu beşiktaş mı yapıyor?
  • ya bırakın adamlar anlamaz ideolojileri sarmış beyinlerini gözlerini kapatmış herkes istediğini görür bu ülkede kimse objektif olamaz
  • bu pozisyon penaltıda sizin gökhan gönülün adamı itip itilen adamın düşerken eline top çarpması sonucu olan penaltıyı net penaltı olarak görmenize ne demeli?
  • dünyada böyle 1 tane penaltı veren hakem görmedim.
  • Yeminle şaka gibisiniz.

• İki kişinin kafa uzattığı yerde o elin ne işi var? Eğer bunun penaltı olmadığını düşünen varsa, bir zahmet kendi yol alsın...
  • Bence de net penaltı, Necip önceden planlamış ve iki oyuncunun arasına elini sokmuş, topun da oraya geleceğini önceden hesaplamış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

Yeminle şaka gibisiniz.

Şaka gibi olan mevzu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

quote:

Yeminle şaka gibisiniz.

Yere göğe sığdıramadığınız Emre ye laf söyletmeyim durumu başka yere çekmeniz .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

quote:

Yeminle şaka gibisiniz.

Yere göğe sığdıramadığınız Emre ye laf söyletmeyim durumu başka yere çekmeniz .

Penaltıysa penaltı diyoruz,bunun Emre ile ne alakası var.
  • Penaltı değil diyemiyor adam korkusundan bir yerlere sarıyor konuyu ayıptır ayıp
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.