Şimdi Ara

Oyuncu Koltuğu AKRACING'i nasil bilirsiniz ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün adoreye gidip hem dxracer hemde akracing koltuklarini inceledim.

Dxracerda sadece classic ve iron serisi cok hosuma gitti ama kendileri yaklasik 3binlira kadarlar yemedi.

Bide akracingin koltuklari vardi onlarda baya iyi geldiler fiyatlarida dxracera gore baya iyi.

Varmi kullanan bi görüş rica etsek ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu yannis yerdemi acep ?

• Hocam konu yanlış yerde değil de forumda genelde bu durum var kimse oyuncu koltuğu konusunda pek bilgili değil ya da kimse yardımcı olmak istemiyor bilemiyorum artık :) Ben de başka bir konuda yorum bekliyorum da bakalım belki bir ara yanıtlanır sorularımız.
  • Senin soru ne belki ben yardimci olabilirim ?

• Bu konuda mevcut hocam alta da yazdım
    https://forum.donanimhaber.com/oyuncu-koltugu-onerisi-help--135698647-2

Değerli forumdaşlar şuan için kafamı meşgul eden 3 modeli aşağıya yazıyorum 4.modelden de sırf marka isminden dolayı bayağı soğumuş durumdayım ancak hepsiburada home koltuklarından da iyidir diye düşünüyorum en azından mekanizması daha gelişmiştir :)

Aerocool ac120b Siyah 1,298 TL

Rampage kl-r40 Beyaz/Siyah 1,399 TL 1,334 TL ye de mevcut ancak sitesinden hiç alışveriş yapmadığım için 60 TL için paramı riske atmak istemiyorum.(site ucuzlukçu diye bir yer)

Rampage kl-r25 Kırmızı/Siyah 1,455 TL

yukarıdaki 3 modelden birisini yada alternatif olarak Adore WRC GAMER PRO

modeli almak niyetindeyim ancak bu modelleri kullanan var mı aranızda ? Memnuniyet durumları nasıldır bu konularda yardımcı olabilirseniz duruma göre bir koltuk seçip almak istiyorum.

Önceliğim aerocool çünkü daha geniş kapsamlı ve daha köklü bir firma diye biliyorum. Ürün fiyatlarını yazdım şuan için fiyatlar bunlar. Bu fiyat bandında hangisini alırsak bizi 5-6 sene götürür(günlük 5-6 saatlik kullanım süresi düşünülünce) yada hangisi bizi pişman etmez.

Özellikle merak ettiğim özellikler ise şöyle;

1-Terletme

2-Soyulma-Deri de yıpranma

3-Dayanıklılık

4-Ses çıkarma(bir süre sonra mekanizmanın gıcırdaması gibi)

5-Oturak kısmının yumuşaklığı ve ezilme durumu

6-Sünger kalitesi-kendisini toparlıyor mu yoksa ezilip kalıyor mu.

Aklımda deli sorular :))

• CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    Hocam evlenirken mobilyaya okadar para verdım ve bukadar özellik aramadım ya
  • An itibariyle Adore'de DXracer 2.899 AKRacing ise 3.200 tl.

İkisini de denedim dxracer tırt çıktı akracing baya konforlu geldi ama fiyatlar aşırı pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.