Şimdi Ara

max 1200 tl'ye telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• tabikide lg g4 bende ondan alıcam yad lenovo p1 lgnin ufak tefek sorunları var fakat lenovonun çok yok lenovonun kamerası biraz kötü fln ama ben lg g4 alıcam 100 tl fln koyup iphone 5s al demem çnk eskidi o 2 güncelleme aldıktan sonra yani ios 11 aldıktan sonra daha almaz gibi yinede sen bilirsin bu 3ünden birini seçebilirsin LG G4 -LENOVO P1-İPHONE 5S
  • deskdoug D kullanıcısına yanıt
    Hocam g4 1500 1600 filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • svykr kullanıcısına yanıt
    gm 5
  • Eğer paralel ithalat düşünürsen o fiyata G4'ler bulunabiliyor. Ancak 0 olsun der isen Gm 5 Plus o fiyata en iyi cihaz olur büyük ihtimalle. Ama tabiki de senin isteklerin önemli. Örneğin kamera benim için çok önemli diyorsan G4 ile GM5Plus arasında Gm'yi seçmek pek mantıklı olmaz. Honor 7, Lenovo Vibe P1 modellerini de inceleyebilirsin forumda bayağı konuşulan modeller.
  • Teşekkürler öneriler için.

• vibe p1 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: svykr

Hocam g4 1500 1600 filan

resmi grantilisi öyle ztn ama hepsiburada ithalatçı garantili 1250 tl fln z2 de gg de 1199 tl ithalatçı olarak bende z2 ve g4 arasında kaldım normalde tabiki g4 ama g4te bootloop proglemi pil proglemi fln varmış oyüzden kararsızım ^^
  • deskdoug D kullanıcısına yanıt
    peki teşekkürler.

• svykr kullanıcısına yanıt
    Kim ne derse desin sen Lg den uzak dur özellikle g4 ten
  • Arkadaşım G4 ün ısınma probleminden çok şikayetçi almanı tavsiye etmem bende. Sony M5 - C5 bakabilirsin. biraz pahalıydı ama sanırım bütçene göre.
  • Tamamdır teşekkürler

• GM5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn_06

Arkadaşım G4 ün ısınma probleminden çok şikayetçi almanı tavsiye etmem bende. Sony M5 - C5 bakabilirsin. biraz pahalıydı ama sanırım bütçene göre.

sony m5 de de kronik kapanma problemi var diyorlar. Bi çok kişi şikayetçi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Arkadaşım G4 ün ısınma probleminden çok şikayetçi almanı tavsiye etmem bende. Sony M5 - C5 bakabilirsin. biraz pahalıydı ama sanırım bütçene göre.

dün anakonusuna baktım da biraz marshmellow la düzelen şeyler olmuş. Bide o sorun telefon ilk piyasaya sürüldüğünde ki revizyon 3 modellerinde daha çok olmuş lolipopla düzelen de çok şey olmuş. Şimdi alınırsa o kadar sorun yaratacağını sanmam ama yinede bi sormak lazım. İyi cihaz ama ha f/p yani rami falan artırıyo albenisini. işlemci grafik uyuşmazlığı var diye okumuştum biyerde de.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

dün anakonusuna baktım da biraz marshmellow la düzelen şeyler olmuş. Bide o sorun telefon ilk piyasaya sürüldüğünde ki revizyon 3 modellerinde daha çok olmuş lolipopla düzelen de çok şey olmuş. Şimdi alınırsa o kadar sorun yaratacağını sanmam ama yinede bi sormak lazım. İyi cihaz ama ha f/p yani rami falan artırıyo albenisini. işlemci grafik uyuşmazlığı var diye okumuştum biyerde de.

bende çok beğeniyorum cidden telefonu, lg g4 düşünüyordum ama ondada nerdeyse herkesde bootlap sorunu var. Kardeşim doğru çalışan f/p telefonu yok resmen hepsinde servislik problemler var. Biri şu xiaomi mi5 i türkiyeye getirsede alsak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.