M

Çavuş
05 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar Anakart ve İşlemcimi yükseltmek istiyorum. 3 model arasinda kaldim yardimci olursaniz sevinirim.Bu arada hem render işlerim oluyor hemde oyun oynuyorum.

Ekran Kartım Rx 570 4 Gb

Düşündüğüm işlemci modelleri

1)Rx 3300x

2)Rx 2600x

3)Rx 1600 Af

Son olarak i3 9100 düşünüyodum olumsuz yorumlardan dolayi vazgeçtim bunuda dahil edebiliriz.

Merhabalar 97 model gece mavisi CLİO aracım var. Ön kaputta ve tavanda güneş yanıkları mevcut ve rengi diğer kısımlara göre daha mat görünüyor.

Benim öğrenmek istediğim öncelikle 2000 lik ince zımpara ile tavanı ve kaputu komple zımpara yapıp daha sonra da pasta cila mı atmalıyım. Yoksa zımpara yapıp pasta cila atıp en son kat olarak vernik mi atmalıyım yardımcı olursanız seninirim.

Vernik atmadan sadece pasta cila uygulasam yeterli olur mu?

Araba gece mavisi olduğu için bu renkteki araçlara vernik atınca çok daha kötü oluyor diyenler var sizce vernik atmalımıyım?

Son olarak vernik atarsak araç boyalı muamelesi görürmü?

Tecrübeli arkadaşlar yanıtlıyabilirse sevinirim.

Merhabalar,Okuma yazma hızlarım normal mi sizce kullandığım anakart sata 2 destekliyor ama değerler yinede az gibi geldi bana.

Anakart: GA-H55M-USB3 (Rev. 2.0) | Anakart - GIGABYTE

SSD: Crucial BX500 240GB
Merhabalar,
Öncelikle yeni almış olduğum SSD'ye harddisk'de ki işletim sistemimin kurulu olduğu C bölümünü Macrium Reflect programı ile klonlama yaptım. Fakat D bölümünü işaretlemedimve bir uyarı vererek işlemi tamamladı. Ama bios'dan ilk sıraya SS'yi almama ramen Bootmgr hatası alıyorum sistem başlamıyor. Ama harddisk'den başlatınca başlıyor. Klonlamada hata mı olmuş olabilir. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..
Harddisk boyutu: 1 TB
SSD boyutu: 240 GB
Arkadaşlar beat kulaklık kullanıyorum fakat 2 adet pil ile çalışıyor.Mukkemmel ses kalitesi var fakat pil dayanmıyor.2 gün içinde bitiyor. Buna çözüm şarjlı pil kullanmak mı yoksa başka çözümü var mı bildiğiniz..
Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim kulaklığı yeni aldım.Fakat PC nin arka ve ön girişlerine takıp denememe ramen çok az ses geliyor. Eski kulaklığım çok daha iyi ses veriyordu.Bu sesi az gelen kulaklığı TV ye takıp denediğimde ise gayet iyi geliyor ses. Ben sesin yüksek gelmesi için USB ses kartlarından alsam ses seviyesi yükselir mi? Ayrıca bu 15-20 TL ye satılan ses kartları işimi görür mü?
Merhabalar Xeon x3470 işlemciye sahibim. Overclok yaparak işlemci hızını artırmıştım daha öncesinde de.Fakat görev yöneticisinden baktığımda 3.2 gösteriyor.Ama bios ayarlarinda ve Cpuz programında overclok yapılmış ve 3.6 hızında olduğunu gösteriyor.Hangisi doğru gösteriyor sizce.. Teşekkürler..

Beyler FM 2019 da beraber haftanın belli günleri ve saatlerinde aktif olan oyun kuralım hafta içi 20.00 -23.00 arası online olacak ve bu saatlerde oyun ilerleyecek. Süperlig'de 6-7 takım alıp beraber oynayabiliriz. Yeterli sayıda oyuncu olursa hemen kuralım.Oynamak isteyen yazsın lütfen..
Merhabalar arkadaşlar. Gm 5 plus telefonu kullanmaktayım. Öncelikle telefonu açık durumda %100 şarj ediyorum. Tam olarak dolduktan sonra telefonu kapatıp açıyorum şarjı %80 gösteriyor.Tekrar %100 olana kadar dolduruyorum kapatıp açıyorum %90 gösteriyor.Bu böyle devam ediyor. Ve sabah şarjdan çekip full olarak güne başlıyorum öğlen 2-3 gibi bitiyor şarjı.Neden kaynaklı olabilir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar.. Sistemimin RAM'ini yükseltmek istiyorum.Fakat ankartim destekler mi emin değilim. 4 adet slot var ve 2 adet 8gb 1600 mhz ram almak istiyorum.Bu şekilde kullanabilirmiyim acaba..

Anakart: GA-H55M USB 3.0 (rev 2.0)
İşlemci: Xeon x3470
Ram: Kingston HyperX 6GB(3x2GB) DDR3 1600MHz CL9 Ram
Power: 500w
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 61
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 253 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.