Şimdi Ara

2017 Ford Focus 1.5 TDİ TrendX Aldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel ford focus aldık 2017 model, 105.000 TL’di fiyatı, km 23000

C3 aracımız vardı onu 25000 TL’den aldılar üzerine 80.000 TL para verdik (30.000 bakımıda yapılmıştı aracın)

Hasar,kaza, boya ve değişeni yoktu.

Aldıktan sonra pek lafı olmaz ama genede merak edip konu açmak istedim.Sizce olması gereken fiyattan mı aldık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 8 Mayıs 2019; 19:8:16 >

• Hayırlı olsun. Aracı aldıktan sonra fiyat sormayı da bakmayı da bırakın bence. Kafa karıştırır, can sıkar. Hatta bazen kimileri olur ki nedenini bir türlü anlayamadım, çok başka fiyatlar söyleyip daha da can sıkarlar. Alana kadar zaten çok ilana göz gezdirip 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar hakkında fikir sahibi olmuşsunuzdur. İçinize sindiyse gerisini boşverin.
  • Hayırlı olsun mantıklı tercih
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    nasıl yani? megane aldık demiyor, focus aldık diyor

bu arada hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah
  • hastalığı kaptın
    hayırlı olsun fotoğraflarla destekliyerek deneyimlerini paylaşabilirsin
  • 51000 km de 2017 focus 1.5 tdci powershift trendx 80 e aldım
  • Bikaç gün kullan, gerçekten eğlenceli bir sürüşü olduğunu anlayacaksın.
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

51000 km de 2017 focus 1.5 tdci powershift trendx 80 e aldım
    Kazası hasar kaydı falan mı var?

2015 1.6 dizel manuel, 75 bin km. hatasız.78.000 veriyolar.
  • C3 kaç modeldi
  • Hocam hangi paket, Manuel mi?
  • @hcan Otomatik vites hocam TrendX

@doctor 2004 hocam ama km 72000 di

@cryin hocam içi çok boş geldi ama umarım pişman etmez, birkaç özellik daha olsa araba daha güzel olabilirdi

Diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

51000 km de 2017 focus 1.5 tdci powershift trendx 80 e aldım
    Üstad çok iyi fiat senin ki konu sahibi ile aranda 25 bin civarı fark var iyi fiat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 8 Mayıs 2019; 19:12:57 >
  • Hayırlı olsun hocam, bende titanium manuel arayışındayım , 105 bin trend x için fazla gibi geldi bana...
  • Hocam hayırlı olsun, tekerin düz bassın. Fikir olması açısından söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın, 1 Mart'ta 2014 model Style paket hatchback aldık biz de. 78.000 km de. Sadece sağ arka çamurlukta çok ufak bir parça boya vardı. 52.000 TL ye mal oldu bize. Dediğim gibi kıyaslamak için değil, fikir versin diye yazdım. Ayrıca katılıyorum, birkaç gün kullan sürüşü çok eğlenceli. Sadece arada "Acaba biraz daha mı güçlü olsaydı?" diyorsun o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Kazası hasar kaydı falan mı var?

2015 1.6 dizel manuel, 75 bin km. hatasız.78.000 veriyolar.

Alıntıları Göster
    3423₺ kaydı var

yalnız focusun karakteri mi yoksa powershift mi anlamadım araç dizginlerinden kurtulmaya çalışan azmış aygır gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 8 Mayıs 2019; 19:44:7 >
  • Güzel araç ve iyi motor. Çok iyi tercih. Hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun, güzel seçim.
    Yağlı şanzıman oluyor galiba.
    Daha sağlam deniliyordu.
  • Hayırlı olsun. Aracı aldıktan sonra fiyat sormayı da bakmayı da bırakın bence. Kafa karıştırır, can sıkar. Hatta bazen kimileri olur ki nedenini bir türlü anlayamadım, çok başka fiyatlar söyleyip daha da can sıkarlar. Alana kadar zaten çok ilana göz gezdirip 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar hakkında fikir sahibi olmuşsunuzdur. İçinize sindiyse gerisini boşverin.
  • Iyi araç ama pahalı geldi. Titanium da alınabilirdi sanki
  • Hayırlı olsun. Focus ekstrem bir durum olmadıkça üzmeyen bir araç. Benim de ilk aracım Focus oldu sattım(araya bir Egea kaynattımo da güzeldi.) sonra yine Focus aldım. Allah kaza bela vermesin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.