Şimdi Ara

Samsung s4 mini wifi sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. S4 mini kullanıyorum. Odamda wifi hiç kımıldamadığım halde bazen iyi kalitede cekiyor cogu zaman da zayıf cekiyor ya da baglanti kopuyor. Nedeni nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim wifi sokaktan cekiyor. evde ikinci katta. yuksek ihtimalle modemde problem yasiyorsunuz. modeminizin ayarlariyla oynayin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

benim wifi sokaktan cekiyor. evde ikinci katta. yuksek ihtimalle modemde problem yasiyorsunuz. modeminizin ayarlariyla oynayin derim.

Hocam benim wifi de sokaktan cekiyor ev 4. Katta. Ama 3 metre otedeki odadan cekmiyor. Siz bunu diyince duvarlardan olabilecegi aklima geldi. Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennickolmusum

quote:

benim wifi sokaktan cekiyor. evde ikinci katta. yuksek ihtimalle modemde problem yasiyorsunuz. modeminizin ayarlariyla oynayin derim.

Hocam benim wifi de sokaktan cekiyor ev 4. Katta. Ama 3 metre otedeki odadan cekmiyor. Siz bunu diyince duvarlardan olabilecegi aklima geldi. Ne düşünüyorsunuz?

Sokaktan tabii ki çeker. Duvarların cinsine göre sinyal çok düşebilir. Wifi Analyzer programı ile sinyal seviyesini ölçüp kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennickolmusum

quote:

telefonunda problem yok merak etme :) duvarlarin azizligi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.