Teğmen
01 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bugün teslim aldığım opel astra aracın km si 38 idi. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı? Bana fazla geldi.
ARKADAŞLAR 2 GÜN İÇİNDE ARAÇ ALICAM. ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. BÜTÇEM DOĞRULTUSUNDA ALABİLECEĞİM EN SON İSTEDİĞİM AŞAĞIDAKİ 2 ARABA ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

1. İ20 1.4 CVVT MODE OTM 28700 TL

2. OPEL CORSA 1.4 ENJOY 111 OTM 32500 TL

ARAÇ %95 ŞEHİR İÇİNDE KULLANILACAK OLUP, AYDA ORTALAMA 1500 KM YAPILACAKTIR. EN AZ 7-8 YIL KULLANILDIKTAN SONRADA SATILACAKTIR.

BUNA GÖRE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
Arkadaşlar bütçemiz doğrultusunda ailece almak istediğimiz araba aşağıdakilerden biri. Fiyatları aynı sayılır. Ben kararsız kaldım. Ayrıca tüp taktıracağız. Uzun yıllar kullanacağız arabayı 7-8 yıl en az. %95 şehir içi olmak üzere Yılda 20000 km yol yapıcaz yaklaşık. Tecrübeleriniz doğrultusunda sizden yardım bekliyorum.

Fiesta Trend 5K 1.25i

İ20 1.4 CVVT MODE
Arkadaşlar aşağıdaki özellikte 1400 TL yi geçmeyecek 3 yıl kadar parça değiştirmeden kullanılacak ama sonra güncellenebilecek, başta high ayarlarda sonra medium ve low ayarlarda olmak üzere oyun oynatabilecek bir sistem toplamaya çalışıyorum. yardımcı olur musunuz?

Anakart:Gigabyte GA-H55M-USB3 Intel H55 DDR3 2200+ Core i7 / Core i5 Soket LGA1156 Anakart düşünüyorum. Yeterli midir? Yada çok mu pahallı.
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=152&Productid=bd54669

İşlemci: İ5 750

Ekran Kartı: HD 5770 (300 tl yi geçmesin diye bunu yazdım. Varsa marka model öneriniz beklerim)

Güç kaynağı: High Power 550 W (Varsa uygun fiyat öneriniz beklerim)

Ram: 2 x 2GB DD3 Kingston 1600 MHZ

HDD: 500-750 GB (Varsa marka model öneriniz beklerim)

Kasa:Aşağıdaki kasalardan biri (varsa uygun fiyatlı öneriniz, tavsiyelerinizi bekliyorum)
http://www.hepsiburada.com/Liste/compusa-1706-atx-kasa/ProductDetails.aspx?productId=bd100218&categoryId=1013
http://www.hepsiburada.com/Liste/xigmatek-asgard-fully-siyah-kasa/ProductDetails.aspx?productId=bd84687&categoryId=1013

Tecrübelerinize ve bilginize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar şu anki ekran kartım palit geforce 8500GT sonic core clock ve memory clock 700 mhz de
kullanıyorum overclock ile. Sizden ricam bana hd filmleri rahat oynatabilecek ve bu karttan daha düşük performanslı olmayacak en azından 128 bit ve en önemlisi SESSİZ çalışan bir ekran kartı tavsiyesi alabilirmiyim. 64 bit kartlarda bakır soğutma var ama o kartların performası şu ankinden bile iyi değildir kanımca. Fanlıda olabilir zaten bakır soğutmalı model sayısı az ama en azından 128 bit SESSİZ çalışacak bi kart biliyorsanız lütfen tavsiyelerini bekliyorum. Şu anki kartımı değiştirmemin temel sebebi SES sorunu. max para limitim 150 ytl

teşekkürler
Lütfen yardım edin kafayı yiycem.Ahcı diriver yüklemek için ahcıyı biostan açıp windows setup ekranı çıkınca F6 ya basıp disketten driverı okuttuktan sonra windowsu yüklemek için entera basın diyor.Basıyorum harddiski tanımıyor.Nette biostan sata ayarını kapayın demiş herkes ama o zamanda sata ahcı özelliği devreye girmiş olmuyor.Driverını yüklemeden biostan açmış olmam lazım.Lütfen yardım sıkıştım kaldım :( :(
Arkadaşlar bu telefonun incelemelerini okuduğumda yerli ve yabancı sitelerden ekran kalitesinin CFT olduğu için iyi olmadığından bahsediliyor.Şu anda sony ericsson K700 kullanıyorum bununla yada e250 gibi kendi ayarında tellerle kıyaslarsak nasıldır bunun ekranı hakikaten daha soluk, daha renksiz ve kalitesiz mi?Kullanan arakdaşlar varsa bu telefonu almayı düşünüyorum lütfen yardım.
2-Ayrıca bu telefonda, telefon kapalı iken alarm çalma özelliği varmı lütfen beni bilgilendirin.
Server : Beramus
Irk : Orc
LWL : 76 &7
NP : 300k
Nick : DoL0rES MAGE
Char İtemli Satılacaktır
itemler : Dual ROM, Agathe Ear., Cleric Ear., Shell +7 Set, Elemantal Pendant, Belt Of Life +1,elixir +8, üst düzey mage dd 25
Tüm Skiller acıktır
Char respect clanında (7/24 fc donulen ve arkadasılıgın mukemmel oldugu nadıde clanlardan)
Charın İtemlerle Fiyatı 600 YTL
takas ve pazarlık soz konusu deıldır
Arkadaşlar dx 9c bende yüklü olmasına ve splinter cell chaos theory company of heroes gibi oyunları oynayabilmeme rağmen sorunsuz,fifa 2007 ve nfs most wanted yükleyemiyorum bilgisayara çünkü bu iki oyunuda yüklemeden önce you should have dx 9c or higher diye hata veriyor ve yükletmiyor.Varı bi çözümünüz yada bunu yaşayan biri?
Gigabyte P35 S3 model anakartla overclock sorunu yaşıyorum.Ramler ocz special orps elite edition 800 mhz
1-E4300 işlemci hiç bir şekilde overclock olmuyor.Anakart ne zaman fsbyi arttırsam kapatıyor bilgisayarı ve sıfırlıyor ayarları.Benim ramlerin timinglerini ayarlarkende reset attı ama neyseki sıfırlamadı en azından cpu-z de öyle gözüküyor.
2-Ayrıca cpu-z işlemciyi sürekli bi 6 çarpanlı 1200 mhz bide 9 çarpanlı 1800 mhz olarak aralıklı değişerek gösteriyor.

Lütfen yardım edin arkadaşlar napmak lazım?İşlemcinin sıcaklık problemi yok 35 derecede normalde.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 235
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 14.752 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.