Şimdi Ara

SESSİZ EKRAN KARTI YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anki ekran kartım palit geforce 8500GT sonic core clock ve memory clock 700 mhz de
    kullanıyorum overclock ile. Sizden ricam bana hd filmleri rahat oynatabilecek ve bu karttan daha düşük performanslı olmayacak en azından 128 bit ve en önemlisi SESSİZ çalışan bir ekran kartı tavsiyesi alabilirmiyim. 64 bit kartlarda bakır soğutma var ama o kartların performası şu ankinden bile iyi değildir kanımca. Fanlıda olabilir zaten bakır soğutmalı model sayısı az ama en azından 128 bit SESSİZ çalışacak bi kart biliyorsanız lütfen tavsiyelerini bekliyorum. Şu anki kartımı değiştirmemin temel sebebi SES sorunu. max para limitim 150 ytl

teşekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HD 4670 gibi bir model olabilir. nVidia olarak GT 220 ya da GT 240.

Sessizlik konusunda markaların soğutucuları farklılık gösterdiği için, seçtiğiniz ürünün üreticisinin internet sitesinden ilgili modele ait gürültü seviyesine bakmanız gerekiyor. Elinizdeki ekran kartının gürültü seviyesine bakın ardından kıyas yaparsınız...

• Sapphire HD4670 Ultimate 512MB 128Bit GDDR3 16x [Fansız Soğutuculu]

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2477 .

Performans olarak da 8500GT'ten çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverMetal -- 27 Şubat 2010; 12:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Sapphire HD4670 Ultimate 512MB 128Bit GDDR3 16x [Fansız Soğutuculu]

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2477 .

Performans olarak da 8500GT'ten çok daha iyi.

Sessizlik sizin için ilk kriterse böyle bir ürün alabilirsiniz. Ama kasa içi havalandırmanızın iyi olması lazım, yoksa ısı sorunları yaşamanız olası. Bu kartlar özellikle karta yüklendiğinizde aşırı ısınırlar, kasadaki diğer bileşenleri de etkiler bu ısı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.