Çavuş
20 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
Gönderileri
[font="Tahoma"]İlk sahibiyim. Açılış ismiyle duruyor. Oyunun getirdiği 2. hakla birlikte 2 isim değiştirme hakkı mevcut. Her geçen gün yükseltmeler oluyor.Bahçelievler ya da Arnavutköy'den satılık.

Fiyat : 500 TL. Pazarlık sünnettir.

Selamün Aleyküm.

Arkadaşlar uzun süre masaüstü kullanmış bir oyuncu olarak artık piyasa ve eskiyen masaüstü gereği platform değiştirmek durumunda kaldım. Masaüstü bilgiyasarımın sisteminin eskimesi ve daha da önemlisi yer kaplama sorunu nedeniyle oyun işlerini PS4 alarak geçiştirdim.

Bir laptop almak istiyorum yalnız sistemler ile ilgili pek bir bilgim yok desek yeridir.Bu konuda bilgili arkadaşlardan öneri bekliyorum.Önceliğim tabi ki SSD yani laptop un herhangi bir işlemde yavaş olmasını istemiyorum. Yani bir kaç araştırma yaptım tabi ki ama bütçem sınırlı. Malum piyasa da aldı başını gidiyor.

Uzun lafın kısası ms office,photoshop programlarını kullanıp,1080p bluray filmlerde kasma sorunu yapmayacak SSD'li bir laptop arıyorum.
Bütçem 2.500-4.000 TL aralığındadır.

Bunun yanında minimum Assassin's Creed Origins oynayabilecek bir sistem olursa pastanın kirazı olur.Olmazsa da dediğim gibi diğer işler için olması yeterli.
Bu örneği vermemin sebebi dediğim gibi pek sistemlerden 7.8. nesil işlemcilerden anlamadığım için oyunlar üzerinden gitmek daha kolaya geliyor sanırım...
Hakkında
Forum İmzası:
"Fe eyne tezhebun?"
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 1 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.