Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ] G2 Kendiliğinden yeniden başlatma sorunu (sist arayüzü , SIM Kart takılı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 3 gündür telefon kendiliğinden başlıkta belirttiğim iki sorunu verip kapanıyor. Telefonu aylardır kullanıyorum şu zamana kadar hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım. Bu sorunları verip kendiliğinden yeniden başlatıyor ve sim kartı okumuyor yeniden başladığında ardından ben yeniden başlattığımda bazen düzeliyor bazen defalarca sim kartı takıp çıkarmama rağmen herhangi bir düzelme olmuyor ve bir zaman sonra tekrar yeniden başlattığımda sorun çözülüyor. Hala 4.2.2 kullanmaktayım 310 seri kodu aldığımdan beri aynı hatı kullanıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum [simage]
     [ÇÖZÜLDÜ] G2 Kendiliğinden yeniden başlatma sorunu (sist arayüzü , SIM Kart takılı)
    [/simage] [simage]
    [/simage]
    Son düzenleme hard reset atıldı. 4.4.2 yüklendi düzelme olmadı. aynı sorun devam ediyor.Micro sim alındı sorun ortadan kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaybarsHan61 -- 12 Haziran 2014; 5:09:43 >

• Hard format atmayı denediniz mi?
  • Persona Non Grata kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi bilgisayarım da bir sorun var yedek alamıyorum o yüzden hard atmak son çarem. forumdan bir sonuç çıkmazsa ilk hard sonra servis bakalım.
  • Formatlamaktan başka çare yok gibi.Bir şekilde yedek alın mesela otg edinin ona yedek alın. Servise gitse onlar da yazılım atacak çünkü.
    son on gün içinde 50 tane falan apk oyun yükledim. Acaba onların izinlerinden kaynaklanıyor olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü ancak onlardan dolayı ise sonuç olabilir hard. Eğer donanımsal bir sorunsa hard'ın da bir faydası olmayacak.
  • Donanımsal bir sorun yok gibi.Uygulamalardan olacağını düşünmüyorum Store harici indirmediyseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Non Grata

Donanımsal bir sorun yok gibi.Uygulamalardan olacağını düşünmüyorum Store harici indirmediyseniz.
    Store harici indirdim :D
  • Store harici indirdiginiz uygulamaları verilerini ve onbelleklerini silip kaldırın sonra yeniden baslatin bakalım
  • Yedek alin aldiginiz yedegi bulut hesabınıza atin sonra hard reset atin .
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde hard reset diyorsunuz yani?
    yaptım hocam faydası olmadı.
  • BaybarsHan61 kullanıcısına yanıt
    O halde servise verin.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Yarın hard atacağım düzelmez ise servis. Burada bir çözüm, daha önceden yaşayanlar var ise onlardan taktik gelir diye konu açtım. Sanırım ya yok yada olanlar daha konuyu görmedi
    Ben de G2 kullanıyorum, bu telefonla ilgili çoğu konu başlığına bakarım. Gözümden kaçmadığı takdirde böyle bir problem yaşayan görmedim.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde. Lakin sorunu yaşamamın 4. gününde açtım konuyu. belki çözüm bulurum ve direkt çözümü paylaşırım diye. Belki de sorunu yaşamış ve çözmüş arkadaşlar vardır ve paylaşma gereği duymamışlardır. Sim kartı okumama problemini belki micro sim alarak çözebiliirm. Ama sist arayüzü problemi nedir ne değildir onu bilmiyorum. Benim canımı sıkan da o.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Attım hocam hard reset. daha reset bitti telefon açılırken gene aynı hatayı verdi kapandı.
  • Acaba titanium backup gibi yada diger kok dizine erisen uygulamalarla sisteme mudahale ettinizmi yada ayalarda zorla durdur veya devredisi birak dedinizmi tuitanium backupla mudahale ettiginiz zaman hard reset olsa bile yaptigini mudahaleler kalici olabiliyor
  • Hocam telefon da root işlemi olmadı hiç. Zorla durdurma da yok. Sim kartı değiştireceğim bakalım belki telefonla değil de sim kart ile ilgilidir.
    Biraz gec cevap verdim kusura bakmayin sim kartsiz sistem arayuzu durdu hatasi aliyormusunuz
  • Evet hocam yani sim kart takılı ama görmüyor görmediği zaman sistem arayüzü hatası verdi bi kaç defa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.