Yüzbaşı
25 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sevgili arkadaşlar;
Smart Media Plus taşınabilir diskimde rapidshare, hotfile ile indirdiğim bazı filmler bilgisayarımda çalıştığı halde taşınbilir diskime attığımda çalışmıyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sevgilerimle......
Değerli arkdaşlar;
Philips 32pfl3605 televizyonumun yazılım güncellemesini kullanım klavuzuna göre yapmaya çalıştım ancak yapamadım bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler...
Değerli arkadaşlar;
Dün alışveriş merkezi çıkışı aracımın akü şarj lambası yandı, o şekilde devam ettim eve geldiğimde durmak için yavaşladığımda abs ikaz lambası yandı direksiyon sertleşti ve araç stop etti...Daha önce bu şekilde arıza ile karşılaşan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...
Sevgili arkadaşlar;
HP netserver 5/66 lc için özel bir printer mevcut mudur yoksa herhangi bir printer olur mu??? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
Değerli arkadaşlar ;
Notebook donanımlarını, tanıma ve upgrade etmek istediğim parçaları( ram, harddisk vs...) kendi başıma monte edebilmem konusunda bana bilgi verebilecek bir site biliyormusunuz??? bu konudaki yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
Sevgili arkadaşlar ;
Benim sıkıntım, internette bazı sitelere bir seferde girerken bazı sitelere ise 4-5 denemede ancak girebiliyorum, bazen direk girdiğim sitelerde de aynı sıkıntıyı yaşadığım oluyor acaba problem benim bilgisayarımın ayarlarından mı yoksa başka bir nedenden mi kaynaklanıyor????Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler............
Arkadaşlar aracımın peryodik bakımını yaptıracağım...Bursa'da açılan otokoçun servis hizmetleri hakkında bilgisi olan var mı??? Veya Bursa Ford servisleri konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum görüşme dileğiyle.........
Arkadaşlar mini dv kamerdaki filmi pc'ye windows movie maker'la aktardığımda dosya çok büyük oluyor...Bu filmin boyutunu nasıl küçültebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
Sevgili arkadaşlar ;
Birkaç yıldır ad-aware kullanıyorum. Ancak 2 gün önce güncelleme esnasında problem oluştu, ve şu an ne program çalışıyor ne de bilgisayardan silebiliyorum....Windows vista kullanıyorum...Bu sorunuma yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
Sevgili arkadaşlar, vista kullanıyorum.Benim sıkıntım, herhangi bir word belgesine tıkladığımda direk açamıyorum, sadece boş word sayfası açıp dosya menüsünden aç dediğim zaman açılıyor...Diğer sıkıntım ise örneğin 1'den 200'e kadar dipnota sahip bir word belgesine 50'nci dipnottan itibaren 10 dipnotlu bir metin eklediğimde otomatik olarak dipnotları düzeltmek yerine 50'nci dipnottan sonra 1,2,3,...,10 şeklinde devam ediyor 10. dipnottan sonra 51,52,53,....,200 şeklinde devam ediyor...BU sorunlarla ilgili çevremdekilerden herhangi bir çözüm bulamadım, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum....
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 403
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 104.696 (Bu ay: 544)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.