Şimdi Ara

Dursun Özbek'in yerinde olsam istifa ederdim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce bir Facebook sayfasında Real Madrid başkanının Dursun Özbek'e plaket verdiği ile ilgili bir paylaşım gördüm.Altına millet neler neler yazmış.Anasına,bacısına küfürlerden tutun da saçına, başına kıyafetine kadar herşeyine sövmüşler.Vicdan sahibi biri olarak bu duruma kendini düşürmesine çok üzüldüm. Bu taraftara kendisini sevdirmesi çok zor artık. Aradaki bağ tamamen kopmuş. Başkanlık kolay bi meziyet değil herkes kaldıramaz. Dursun Özbek sessiz sakin bir adam,yapamıyor.Bir fenerli olarak kalmasını istesem de bir insan olarak kendi iyiliği için gitmesi gerektiğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elestiririm hatta kufur bile ederim ama yaptiklarindan dolayi.. dis gorunusuyle dalga gecmek cok sacma

• şimdi baktımda şu yoruma çok güldüm "Bizim başkan tavuk dönerciden real Madrid masalarına kadar gelmenin sevincin yaşıyor sıfata bak. Hamza'da dengeler bozulmasın diye yer Sofrasında yemiştir"
  • Aynısı arenada da olacak merak etme. Yalan söylemeyecekti, dürüst ve samimi olacaktı, tutamayacağı sözler vermeyecek ve vaatlerde bulunmayacaktı. Her şeyi kendi yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam koskoca gsnin baskani. Elestirebilirsin sevmeyebilirsin ama asla sosyal medyada ana avrat sovemessin. Herkesin ailesi var onuru var. Adam sozunde duramadiysa ne olmus. Illa sovmekmi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDelice

Elestiririm hatta kufur bile ederim ama yaptiklarindan dolayi.. dis gorunusuyle dalga gecmek cok sacma

benim gibi düşünen birileri de varmış demekki..

• Dün gece beyaz tvde de resmini koyup saçma sapan konuştular. Dalda mı geçtiler, gönderme mi yaptılar anlamadım. Başkanın resmi ekrandayken ahmet çakar sülük muhabbeti yapıyordu. Hiçbir anlam veremedim.
  • Kim olursa olsun herkese sövüyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dursun başkani sevenler + versin

• Yapılanlar çok yanlış fakat taraftarların bu hale gelmesine neden olan kişi kendisidir. Aklı başında olgun insanlar bile çıldırma noktasına geldi. Bir başkan taraftarına bu kadar yalan söyleyip oyalarsa, onları aptal yerine koymaya kalkarsa böyle tepkilere maruz kalır kusura bakmasın. Dursun Özbek seçilmeden önce bile konuşmasından vücut diline kadar başkanlık vasıflarının olmadığını belli ediyordu, herkes aynı görüşteydi ve görünen köy kılavuz istemez. Her şey ortada.
  • adnan brothers daha iyiydi be
  • quote:

Elestiririm hatta kufur bile ederim ama yaptiklarindan dolayi.. dis gorunusuyle dalga gecmek cok sacma

dış görünüşüm iyi olsa katılmayacağım bir yorum olurdu. ama böyle yorumları tipsiz olduğum için destekliyorum insanın dışına değil içine bakın beyler

• Haykırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

dış görünüşüm iyi olsa katılmayacağım bir yorum olurdu. ama böyle yorumları tipsiz olduğum için destekliyorum insanın dışına değil içine bakın beyler

Tipsiz naber

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

Olm takıldim lan, alınma sakın, smiley de koymamışım

• Onda utanacak yüz olsa yalan soylemez taraftari sinir krizi yasatacak durumlara getirmezdi. Galatasaray taraftari farklidir. Siz dert etmeyin hosuna bile gidiyordur kufurler.

Bu dursun'un foyasi ya da kimin masasi oldugu yakinda cikar ortaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşacak şeyi olmayan insanlar söver zaten. Eleştirinin Sınırını bilmek Lazım. Sövmeyi normal gören kişileri de anlamak güç.

• Dursun özbek'i boşver sen. Ben aziz yıldırım'ın yerinde olsaydım ' ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım, ben kendim için yapmadım, öyle saçma şey mi olur' cümlesinden sonra bu ülkede nasıl yaşayabildiğime bakıp hunharca gülerdim. Böyle salakça insanların, yöneticilerin olduğu bir ülkede dursun özbek' in fiziksel özelliklerine yapılan yorumları garipsemek çok saçma.
  • Fenerbahçe taraftarı Aziz'e 20 senedir sövüyor ama o bir yolunu bulup hep kalıyor o yüzden rakiplerle ilgileneceğinize önce kendinize bakın. Bizi kafanıza takmayın siz.
  • yahu 90 yasinda adamsin ne isin var gs baskanliginda fln git yat dizi izle torunlarla sise cevirmece oyna bu yastan sonra bu kadar stres kufur kiyamet cekilir mi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.