A

Çavuş
23 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar ben ziraat mühendisiyim. hasatta sürekli içine saman dolmasından ayakkabılarım mındar oluyor.sizden istediğim öncelikle serin tutan ve içine ot bocek almayan (yılan akrep tehlikesi de var) çizme yada uzun bot arıyorum. en önemlisi serin olsun içi. sıcakta yanarız yoksa. önerilerinizi bekliyorum lütfen
arkadaşlar konuyla ilgili forumda istediğim bilgiyi bulamadım bu yüzden konu açma gereği duydum.
Şimdi evde kızım ve babaannesi var. biz de gün boyu eşimle sürekli işte oluyoruz. evde wifi olacak. smart tv de var. benim isteğim ise iş yerinde yada cepten istediğim zaman annemle ve kızımla görüntülü olarak konuşmak. Hem görmek hemde konuşmak istiyorum ama. Skypee yada baska program ile görüşme de olabilir. ip kameralar da olabilir. ama benim için önemli olan

1- görüntü kalitesi iyi olmalı.
2- onlarda beni tv de görmeli ben de onları görmeliyim ve seste olmalı.
3- pratik olmalı. yani canlı yayın gibi olmalı ama bir tek ben ve eşim görmeli.
Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler
Öncelikle konuyu nereye açacağımı pek bulamadım.En uygunu burası sanırsam. Sorum şu arkadaşlar. benim aklımda bir kaç fikir var. Bir proje daha doğrusu. Ancak bu projeyi gerçekleştirmem için elle tutulur bir şeylerin olması gerek. Yani ya bir çizim yada yapılmış somut bir şeyler.
Kısacası şu, aklımda ki bir projeyi çizebileceğim bir program arıyorum. Genelde mekanik projelerim. bir kaldıraç düşünün misal. bunu çizip yapacağım. düğmeye bastığımda programda çalışacak. bunun gibi. yardımlarınızı bekliyorum.
arkadaslar 13.3 yada bu cıvarda ekran boyutu olsun ıstıyorum. oyun dıablo 3 ve cs go oynayacagım. bazen de arkadaslarla cs source turnuvası yapıyoruz. bı bılgısayar arıyorum ama pahalı olmasın. bır tane var ama bu bıle pahalı ustelık cs go yu kasmadan oynatırmı bılemedım.
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-tp300lj-c4056t-13-3-in%C3%A7-core-i3-5005u-4gb-500-gb-geforce-2-gb-windows-10-notebook-1156935.html

sizce alınır mı cok mu pahalı. bu fıyata 940 m lısı var

arkadaşlar iphone 5'im camura bozuldu.camura düşmüştü :/ telefoncu yaparım dedi. ama bayağıdır uğraşıyor. program yüklenmiyor diyor. ios yüklenmiyor sanırsam.%95 e gelince kalıyormuş.parcaları falanda değişti hasarlı olanlar. bir bilginiz var mı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaslar forumda arastirdim ama bulamadim. Kimi etek alti makinasindan bahsetmis kimi sac makinasindan :) ben normal yuz icin tras makinasi ariyorum,braun serisi aklima yatan ama cok sesli gibi geldi bana birde hangi seri daha iyi,elbet 7 serisi diyeceksiniz ama fiyat olarak 250-300 u gecmemeli,sessiz olsun birde mumkunse
Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
arkadaslar acıl yardımınıza ıhtıyacım var.auriste cızık bıle yok a3 te 3 parca boyalı.yada daha temızını de bulabılırmıyım bılmıyorum :/ auris agrı basıyor ama motoru 1.33 rampada bagırır cıkmaz gıbı gelıyor.audinin motoruda hantal dıye bılıyorum.bırde yakıt konusu ve en onemlısı ıceri ses alma konusu.yardımlarınızı beklıyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 104
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.460 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.