Şimdi Ara

7.8 Yaması - Önemli Değişiklikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 7.8 yaması yeni şampiyonlar Xayah ve Rakan, yeni Kozmik Kılıç Master yi ve Karma kostümleriyle geliyor.
    Bu videoda yamada bilinmesi gereken tüm değişikleri söylemeye çalıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Naut ile zaten ilk 3 doran yapılıyor artık çokta etkileyeceğini sanmıyorum hasarı ve tanklık oranı düşmedikçe oynanmaya devam edicek bunu zayıflatma olarak pek göremeyiz

Master Yi kostumü gerçekten kötü olmuş kod adı kostümünden sonra güzel gelmedi

Shen'in ultisini daha az canlı hedeflere kullanmaya itecek ama minyon biçmesinde bu denli zorlaştırmaya gerek yoktu zaten takıma çok bağlı bi şampiyon

Yeni şampiyonlar hoşgelmiş özellikle bekliyordum

Bu arada unutmadan eline koluna sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 18 Nisan 2017; 12:57:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Galiba shenin ultisi %40 can sınırında eskisine eşitleniyormuş.
    Böylece savaş başlatmak için kullanılan hali de nerflenmiş oldu.Pro oyunlarda genelde bunun için kullanılıyordu, üstüne bir cd nerfüyle alınmaz diye tahmin ediyorum.

Bence de naut alınmaya devam edecek.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverChanging -- 18 Nisan 2017; 13:39:49 >
  • 40 yılın başı 4800 ip biriktirmişken , ilk defa bir şampiyondan memnun kalmışken nerf yiyor allahtan sadece mana nerfü yedi. ahhh shenimide bitirdiler zed ve yandaşları ilk önce rework attılar ondan sonra vurdular vurdular ama ölmedi taaaki bu yamaya kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 18 Nisan 2017; 14:50:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.