Şimdi Ara

KENDİ TİSORTUNU YAPMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir tisort tasarimi var hazir bulabilsem alicamda yok bulamadim. Oyuzden kendim bastirmak istiyorum bunu nerede yaptirabilirim uygun bir fiyata

Not: İstanbuldayim , birkac gune bodruma gidicem orada bir yerlerde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardim kocaman forum yav

• Tisho var . Fakat önermem hem çok para aliyor hem de yapıştırma gibi terletiyor. 200 tl boşa verdim onlara . En iyi orjinali

• quote:

Orijinalden alıntı: Secret King

Tisho var . Fakat önermem hem çok para aliyor hem de yapıştırma gibi terletiyor. 200 tl boşa verdim onlara . En iyi orjinali

Orjinallerde çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Secret King

Tisho var . Fakat önermem hem çok para aliyor hem de yapıştırma gibi terletiyor. 200 tl boşa verdim onlara . En iyi orjinali

İstedihim bu tisort yurt disi sitelerinde buldum adam 35-40 dolar demis simdi verilir mi bu para buna yazik yani
     KENDİ TİSORTUNU YAPMAK

• +takip
  • tısho dan yaptır işte. ben aldım baskısı da penyesi de gayet kaliteli geldi bana
  • A4 boyutlarında özel tişört baskı kağıtları bulunmakta araştırabilirsiniz fakat siyah fon üzerine beyaz baskıdan çok beyaz fon üzerine siyah baskıdan cok iyi verim alabilirsiniz o tür baskıda örnekleri youtube da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

tısho dan yaptır işte. ben aldım baskısı da penyesi de gayet kaliteli geldi bana

Yukaridaki arkadasta tam tersini demis peki dostum bu tisortu nasil tasarlarim zor geliyor biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: kesadam

quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

tısho dan yaptır işte. ben aldım baskısı da penyesi de gayet kaliteli geldi bana

Yukaridaki arkadasta tam tersini demis peki dostum bu tisortu nasil tasarlarim zor geliyor biraz

Ben bi arkadaşıma yaptırıyorum photoshop bildiği için. Mesela bi pink floyd tişörtü beğeniyorum internetten. O resmi alıyor biraz değiştirip bastırıyorum

• sekiz den yaptırabilirsin
  • ÇORLU ORİON AVM DE ALT KATTA KENDİM SEÇTİM TİŞÖRT BASKI VAR.
    ORADA İSTEDİĞİN YAZIYI, İSTEDİĞİN FOTOĞRAFI 2 DK İÇİNDE YAPIP VERİRLER.
     KENDİ TİSORTUNU YAPMAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnksu -- 14 Şubat 2015; 11:16:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.