Şimdi Ara

Karşımızdaki Bayern Üzülmeye gerek yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bayern ki barcelonayı 4-0 yendi. Üzülmemize gerek yok biz 5-0 kaybettik anlayın bu seviyede nasıl oynadığımızı gün gelir biz yeneriz barcelonada 1 gollük kötü oynamışız adeta. Bu seviyelerde farklı oynamayı tecrübe kazanarak öğreneceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim skora üzüldüğüm yok. Münihe karşı 10 kişi oynamanın sonucunda normal bir skor. Bjkliler de, rakipler de bunu biliyor ama işte goygoy olsun diye sallıyorlar

BJKlileri asıl üzen aylarca beklenilen maçı böyle 10 kişi kalıp kaybedince maç hiç oynanmamış da hükmen yenik sayılmışız gibi olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 21 Şubat 2018; 12:38:30 >
  • Arsenal iki maçta 10 yedi. Roma'ya 7 tane salladı bu adamlar. Karşıdaki takım Bayern Münih. Ama hala asıl bahane on kişi kalmaksa kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz. İçinden geçeriz, korkan Münih olur gibi tonla anlamsız cümleler sonucunda çıkıp beş yersen herkes dalga geçer.
  • 100 yıllık takım + oyuncuların çoğu emeklilik yaşında daha ne tecrübe kazanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Arsenal iki maçta 10 yedi. Roma'ya 7 tane salladı bu adamlar. Karşıdaki takım Bayern Münih. Ama hala asıl bahane on kişi kalmaksa kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz. İçinden geçeriz, korkan Münih olur gibi tonla anlamsız cümleler sonucunda çıkıp beş yersen herkes dalga geçer.

bjk 2. başkanı değil miydi "biz bayernden daha iyiyiz" diyen ? Şimdi de çıkıp tecrübe kazandık diyorlar.

Tecrübe fark yemekse doğrudur baya bi tecrübe kazandınız. Her gittiğinizde fark yemeden dönemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Financierbd

quote:

Arsenal iki maçta 10 yedi. Roma'ya 7 tane salladı bu adamlar. Karşıdaki takım Bayern Münih. Ama hala asıl bahane on kişi kalmaksa kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz. İçinden geçeriz, korkan Münih olur gibi tonla anlamsız cümleler sonucunda çıkıp beş yersen herkes dalga geçer.

bjk 2. başkanı değil miydi "biz bayernden daha iyiyiz" diyen ? Şimdi de çıkıp tecrübe kazandık diyorlar.

Tecrübe fark yemekse doğrudur baya bi tecrübe kazandınız. Her gittiğinizde fark yemeden dönemiyorsunuz.

Çok iyiler bizi ezecekler mi demeliydi kendi takımınla karıştırma Beşiktaşımın büyüklüğünü. En iyi takımız.

• Ben skora üzülmüyorum ki.10 kişi kalmışsın Bayern'e 5-0 inanılmaz kötü bir sonuç değil sadece şuna üzülüyorum daha iyisini yapabilirdik.Yanlış 11'le başlayıp berbat değişiklikler berbat zamanlamalar olmasaydı yine turu geçemezdik ama saygı kazanırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Ben skora üzülmüyorum ki.10 kişi kalmışsın Bayern'e 5-0 inanılmaz kötü bir sonuç değil sadece şuna üzülüyorum daha iyisini yapabilirdik.Yanlış 11'le başlayıp berbat değişiklikler berbat zamanlamalar olmasaydı yine turu geçemezdik ama saygı kazanırdık

Dünya üzerinde en çok saygı duyulan ve en başarılı Türk takımıyız. Fazlasına gerek yok ;)
  • 5-0 değil 7-0'da olsa futbolculara kızmam. Sizde çok takılmayın. Neticede rakip Bayern. Haftasonu Fener'i yenersek herşey eskisi gibi olur. Ama Fener'i yenemezsek işte o zaman kötü günler başladı demektir.
  • Rakibin bayern olduğunun biz farkındaydık da siz yeni anladınız
    internette yorumları okuyunca beşiktaş club brugge falan oynayacak zannedip tekrar kontrol ediyordum.
    ama bence beşiktaşın 6-0 yenip tur atlamaması için sebep yok. bayernden daha iyi takım bence.
    biz de evi boyuyoruz işte bugün. boş vakti değerlendirelim dedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 21 Şubat 2018; 17:52:31 >
  • Üzülseniz iyi edersiniz. Şenol Güneş daha çok üzecek sizi bu gidişle. Motivasyon 0'dı. Kırmızı karta rağmen 3-1 gibi bir skor şansınız varken 5-0'a muhtaç etti. vagner Love'ı çıkartmasa kontra ataktan gol atılabilirdi. Gerçi vagner Love çok çabuk yoruldu. Ne diyeyim umarım tüm türk takımları ders çıkarır bu maçtan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legalize wwed -- 21 Şubat 2018; 20:2:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Rakibin bayern olduğunun biz farkındaydık da siz yeni anladınız
    internette yorumları okuyunca beşiktaş club brugge falan oynayacak zannedip tekrar kontrol ediyordum.
    ama bence beşiktaşın 6-0 yenip tur atlamaması için sebep yok. bayernden daha iyi takım bence.
    biz de evi boyuyoruz işte bugün. boş vakti değerlendirelim dedik.

haftaya fenerbahceye yenilsinler makarayı gör

• Ben tarafsız bir gözle maçın sonucuna üzüldüm açıkçası. Beşiktaş orada sadece kendini değil Türkiye'yi de temsil ediyor. Maçın sonucu farklı olabilirdi. Beşiktaş yenilebilir bu çok anormal bir durum değil. Vida'nın gereksiz olarak oyundan atılması takımın savunma dörtlüsünü bozdu ve rakibe moral verdi. Vagner Love'ın pozisyonu desen tam evlere şenlik. O pozisyon nasıl kaçar!! Bayern karşısında kaç kere öyle pozisyon bulabilirsin bulduğunu atacaksın.

Love golü atsa maçın havası çok farklı olabilirdi. Bir de maç 5-0 değil de 3-0 veya 4-1 gibi bitse(Love golü atsaydı mesela) İnönü'deki maçın havası çok farklı olurdu. Bu skor çevrilir mi üstelik Bayern Münih karşısında bilemiyorum ama çok çok zor görünüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Artunç

Ben tarafsız bir gözle maçın sonucuna üzüldüm açıkçası. Beşiktaş orada sadece kendini değil Türkiye'yi de temsil ediyor. Maçın sonucu farklı olabilirdi. Beşiktaş yenilebilir bu çok anormal bir durum değil. Vida'nın gereksiz olarak oyundan atılması takımın savunma dörtlüsünü bozdu ve rakibe moral verdi. Vagner Love'ın pozisyonu desen tam evlere şenlik. O pozisyon nasıl kaçar!! Bayern karşısında kaç kere öyle pozisyon bulabilirsin bulduğunu atacaksın.

Love golü atsa maçın havası çok farklı olabilirdi. Bir de maç 5-0 değil de 3-0 veya 4-1 gibi bitse(Love golü atsaydı mesela) İnönü'deki maçın havası çok farklı olurdu. Bu skor çevrilir mi üstelik Bayern Münih karşısında bilemiyorum ama çok çok zor görünüyor..

Son cümlede ironi mi yaptınız acaba zoru kolayı mı kaldı olayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Orijinalden alıntı: Artunç

Ben tarafsız bir gözle maçın sonucuna üzüldüm açıkçası. Beşiktaş orada sadece kendini değil Türkiye'yi de temsil ediyor. Maçın sonucu farklı olabilirdi. Beşiktaş yenilebilir bu çok anormal bir durum değil. Vida'nın gereksiz olarak oyundan atılması takımın savunma dörtlüsünü bozdu ve rakibe moral verdi. Vagner Love'ın pozisyonu desen tam evlere şenlik. O pozisyon nasıl kaçar!! Bayern karşısında kaç kere öyle pozisyon bulabilirsin bulduğunu atacaksın.

Son cümlede ironi mi yaptınız acaba zoru kolayı mı kaldı olayın

Hayır ironi yapmadım. Keşke böyle olmasaydı ama yapacak birşey yok tabii.

• Futbol cahilleri de toplanmis. Taraftarin ve yonetimin ne demesini bekliyordunuz? Tabi ki herkes takimi motive edecek.

• Niye Real bize 6 attiginda rakip Real Madrid asrin takimi falan degildi herkes dalga geciyodu.Yada biz Reali yendigimizde falan..

• GeorgeTheBest kullanıcısına yanıt
    E bizle de geçiyorlar işte. Ama sizin 6-1 yenilmeniz daha kötüydü. Birincisi İstanbulda 6 yediniz ikincisi 11 kişi oynadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

quote:

Orijinalden alıntı: Financierbd

quote:

Çok iyiler bizi ezecekler mi demeliydi kendi takımınla karıştırma Beşiktaşımın büyüklüğünü. En iyi takımız.

Hayır. Temkinli oynamalıyız, bu maç çok zor geçecek gibi mütevazi cümleler kurabilirdi. Adamınız tam hayalperest açıklamalar yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

E bizle de geçiyorlar işte. Ama sizin 6-1 yenilmeniz daha kötüydü. Birincisi İstanbulda 6 yediniz ikincisi 11 kişi oynadınız

Ayrıca o maçta Real 10 kişi kalmıştı. Yanlış mı hatırlıyorum ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.