Çavuş
26 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

4-5 gün önce yeni sd kart aldım, telefonum dolduğunu için. Sonrasında telefona taktım ve telefon sd karta aktarıyım mı diye sordu dedim aktar zaten onun için almıştım. Tüm fotoğrafları videoları belgeleri whatsapp backupları attı. Sabah uyandığımda sd karta müzik atmak istedim ve pc ye taktım, pc biçimlendiriyim mi dedi ben de dün akşamı unutarak biçimlendir dedim. Kısacası tüm veriler gitti. Sd kartta yok zaten, telefonda galeride tüm her şey duruyor gibi gözüküyor ama simsiyah hepsi, tıklayıncada açılıyor ama onlar da simsiyah. Telefona bir şeyler indiremiyorum asla hata veriyor. Verileri kurtarmak umuduyla bekliyorum format atmıycam şuanlık. Bir çok program denedim, recuva, minitool, eusa vsvs ama bulamadılar sd karttan. Telefon için Dr.fone yi denedim ama bağlantıyı kuramadım telefonla mi hesabına girişde bağlantı olmadı. Google fotoğraflarda da aynı şekilde tüm veriler var ama onlarda simsiyah. Bana yardım edebilecek birisi var mı? Gerçekten çok üzgünüm ve elimden bir şey gelmiyor. Yada bir tanıdığı veya bu işleri yapan kurum kuruluş kişi tarzı bildiği bir yerler olan lütfen yazsın. Telefon: Xiaomi redmi note 7. Birden fazla konularda açıcam bu konuyu daha fazla yardım alabilmek için, inşallah sorun çıkmaz bunda da. Sd karttan yada telefondan bir yöntem var mıdır bildiğiniz, ikisinden de yapabiliceğimiz bir şeyler?

Lütfen bana yardım edin.

4-5 gün önce yeni sd kart aldım, telefonum dolduğunu için. Sonrasında telefona taktım ve telefon sd karta aktarıyım mı diye sordu dedim aktar zaten onun için almıştım. Tüm fotoğrafları videoları belgeleri whatsapp backupları attı. Sabah uyandığımda sd karta müzik atmak istedim ve pc ye taktım, pc biçimlendiriyim mi dedi ben de dün akşamı unutarak biçimlendir dedim. Kısacası tüm veriler gitti. Sd kartta yok zaten, telefonda galeride tüm her şey duruyor gibi gözüküyor ama simsiyah hepsi, tıklayıncada açılıyor ama onlar da simsiyah. Telefona bir şeyler indiremiyorum asla hata veriyor. Verileri kurtarmak umuduyla bekliyorum format atmıycam şuanlık. Bir çok program denedim, recuva, minitool, eusa vsvs ama bulamadılar sd karttan. Telefon için Dr.fone yi denedim ama bağlantıyı kuramadım telefonla mi hesabına girişde bağlantı olmadı. Google fotoğraflarda da aynı şekilde tüm veriler var ama onlarda simsiyah. Bana yardım edebilecek birisi var mı? Gerçekten çok üzgünüm ve elimden bir şey gelmiyor. Yada bir tanıdığı veya bu işleri yapan kurum kuruluş kişi tarzı bildiği bir yerler olan lütfen yazsın. Telefon: Xiaomi redmi note 7. Birden fazla konularda açıcam bu konuyu daha fazla yardım alabilmek için, inşallah sorun çıkmaz bunda da. Sd karttan yada telefondan bir yöntem var mıdır bildiğiniz, ikisinden de yapabiliceğimiz bir şeyler?

Lütfen bana yardım edin.

Lütfen bana yardım edin.

Merhabalar,

Annemin babası şuanda hayatta ve Almanyada yaşıyor avrupa vatandaşı. Annem ise avrupa vatandaşı değil sadece Türk vatandaşı ve Almanya hiç gitmedi(Hollandaya turistlik amacıyla bir kaç yıl önce gitti bir kere) ama dedem annemi Almanyada resmi çocugu olduğu için gösterip çocuk maaşı almış vsvs.

Ben bu durumdan yararlanıp avrupa vatandaşlığı alma şansım var mı?

başlıkta yazıyo arkadaşlar saat 19 den beri internet çok kötü akk yi geçmiştim zaten ama böyle degilde internet gitti falan sonra dahada toparlayamadı, benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ? ve çözümü bilen ??????????????????????????????
Arkadaşlar ben bi tane begendiğim configi cfg ye atttım cs nin sonra hoşuma gitme sildi onu silmeme ragmen oyuna girince gitmedi sonra cfg yi komple sildim sonra steamden oyunu denetledim eksik dosyalar için eksik dosyaları buldu yükledi bu sayade default ayarlar gelceğini düşündüm yani her şey 0 olcak zannetim ama yine olmadı o config geldi yine nasıl sıfırlıycam configi

özet: csgo da default(sıfır ayar) ayarlara nasıl geri dönerim ?
arkadaşlar ben yaklaşık 1-1.5 ay önce büyük bi updatedeyi bir süre sonra durdurdum falan sonra tekrar başlatınca hata verdi o gün bugündür her gün uptade geliyo eset smart ta işletim sisteminiz güncel degil diyor güncelle diyorum sonrasında hep 6,9 mb bi güncelle oluyo 3-4 sn içerisinde güncelliyo.Güncellemeleri denetle falan yapınca yine 6,9 mb bi tane geliyo hep böyle bunu nasıl düzeltirim ?
evet arkadaşlar ben sürekli masa üstünü kurup topluyodum bazı nedenlerden dolayı bu kurma işlemleri sırasında en son kasanın güç kablosu takıyodum ve kasanın düğmesini açtıgımda disk okuyucunun ışıga bakarak anlıyodum elektrik geliyomu diye hep bakardım işte kurma işlemlerinde bazen o ışık yanmıyo yanıp gidiyodu kabloyla biraz oynayınca takıp çıkarınca bir şekilde düzeliyodu dün bi kez daha kuruyordum bu sefer taktıgımda bi kaç kes geldi gitti geldi gitti bu sırada kasadan hafif bi ses geldi ne koku nede duman tarzı bişey çıkmadı sonra o ışık ne yaptıysam gelmedi psu yada anakartın yandıgını düşünüyorum ama emin değilim ve bu olaylardan pek anlamam kullandığım psu xigmatek 600w lık bir şey anakart ise m5a97 asus sizce nedir sıkıntı yardımcı olursanız çok sevinirim bu bilgisayarı alalı 2,5 sene oldu garantide bitti
ARKADAŞLAR İNDİR OYUNU KURDUM LOGİTECK KOLUM VAR İLK ONU SADECE TAKIP VS YAPTIM SIKINTI YOK SONRA SNOPY KOLUMU TAKIM 1VS2 YAPICAKTIM SNOPY KOLU GÖRMÜYOR KARATER FALAN SEÇEMİYORUM NE YAPMAM LAZIM
arkadaşlar pes 14 indirdim kurmak için tıkladıgımda kalıp dosyası yerleştiriliyor diyo bekliyorum ne hata veriyo nede yerleştiriyo dün deamoontolls u devre dışı bırakmıştım erkinleştirip denedim yine aynı şey oluyor lütfen bi yardım edin
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol, PC oyun
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.938 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.