Onbaşı
01 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Lenovo g510 laptobum var yakın zamanda bu sorun cıktı karşıma neden acaba anlayan bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ? Garantiye mi gitmesi lazım ?

Buyrun arkadaşlar sorunun videosunuda çektim.

Youtube:https://youtu.be/US8DBaPxVNQ

Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.
Merhaba arkadaşlar aklımda iki site var bu iki sitenin sitemine kayıt olmak istiyorum güvenilirler midir acaba ?

Kayıttan sonra evrak falan istiyorlarmış. Kimlik fotokopisi , kredi kartı fotokopisi , adres bilgileri falan acaba güvenilirmi bu bilgileri paylaşmak için ?

Siteler: iqoption.com ve BinaryBook
Merhaba arkadaşlar lenovo y500 almak istiyorum ama ikinci el satan arkadaş 10 ay falan kullanmış satıyor macbook arıyor kendine ben almak istiyorum fakat bi sıkıntı olur mu ikinci el diye onu düşünüyorum. 1350 tl gibi bi fiyat söyledi bana garantisi faturası falan herşey var şimdi ben bunu alsam garantisi geçersiz olmuş olsa bile istenilen fiyat uygun mu acaba ?
Oyun pcsi toplamak istiyorum yardımcı olur musunuz acaba donanım konusunda.

Öğrenci olduğum için bilgisayar için ayırmış olduğum limit en fazla 1000 Tl .

Bilgisayarın bütün parçaları , ekran klavye mause falan hepsi 1000 tlyi geçmemeli. Bazı arkadaşlar 1000 tl kasa toplayıp öneriyor o nedenle bunu yazdım :)

Yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler şimdiden.
Samsung s4 almaya niyetlenmiştim fakat bi arkadaşım ortaya attı yok xperia z al diye :D Şimdi hangisini alsam karar veremedim :D

Xperia z , Samsung 4 , Htc One yada aklınızda başka bir telefon varsa söylerseniz sevinirim.

Bu karşılaştırmada htc one yide göz önünde bulundurursanız sevinirim.
İnternet üzerinden iddaa oynamak istiyorum fakat bilndik sitelerden başka sitelerde biraz daha yüksek oynayanlarda görüyorum. Onların oynadıkları yasal mı ? sordum bir kaçına bunlar yasal site yurt dışında lisanslılar falan gibi bir cevap aldım.

Size sormak istediğim Türkiyede girip oynamamda para yatırım çekmemde yasal sorun çıkarmayacak siteleri yazar mısınız acaba? yada pm ile yollar mısınız teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar kendime fotoğraf makinası almak istiyorum ama kararsızım bazı konularda

Yarı pro. almayı düşündün aldım diyelim ya 1 2 ay sonra yetersiz kalırsa diye düşünüyorum

prof. başlayayım diyecem o da ilk olarak aşırı gelir . birde pro giriş makineleri varmış galiba onları tam anlamadım .

Sizden istediğim

Yarı pro. makinelerden tavsiye edebileceğiniz var mı ?
Tavsiye edebileceğiniz pro. giriş makinalar ?

Not: Fiyatlarda biraz uçuk olmasın öğrenciyiz sonuçta :)
Google Galaxy Nexsus umu kardeşim kurcalamış tuş kilitini ve kitlenmiş şuan gmail hesabımı yazmama rağmen yanlış kullanıcı adı ve şifre diyorum.Bunu düzeltmenin tek yolu tekrardan yazılım yüklemekmiş. Yardımcı olur musunuz acaba ?

Resimli anlatım yada Videolu anlatım varsa yollar mısınız ?
Yazılım yüklerken hangi programlar gerekli?
Merhaba Arkadaşlar Kendime Pc Almayı Düşünüyorum. Direk Hazır Birşey Almak İstemedim. O yüzden Sizlerden bir fikir almak istedim.Yardımcı olursanız sevinirim.

İmkanlarım kısıtlı biraz

Pc için ayırabileceğim bütçe 750 - 1250 TL arası

Pcyi Oyun özelliği ağırlıklı kullanmak istiyorum.İnternettede iyi seviyede olsa yeter.

Nasıl bi açıklama oldu bilmiyorum ama siz anlamışsınızdır demek istediğimi
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
[url=http://forum.donanimhaber.com/m_88261113/f_//tm.htm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 4.904 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.