Şimdi Ara

Yasal İddaa Siteleri (Yurt içi , Yurt dışı) Yardımcı Olur Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet üzerinden iddaa oynamak istiyorum fakat bilndik sitelerden başka sitelerde biraz daha yüksek oynayanlarda görüyorum. Onların oynadıkları yasal mı ? sordum bir kaçına bunlar yasal site yurt dışında lisanslılar falan gibi bir cevap aldım.

Size sormak istediğim Türkiyede girip oynamamda para yatırım çekmemde yasal sorun çıkarmayacak siteleri yazar mısınız acaba? yada pm ile yollar mısınız teşekkür ederim.

• yasal dediğin iddaa nın butun sitelerinde oranlar aynıdır.yasal olmayanlar oranları yuksek olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

yasal dediğin iddaa nın butun sitelerinde oranlar aynıdır.yasal olmayanlar oranları yuksek olanlar

bu hititbet , bets10 falan onlar yasal değil yani. Böyle tek maç oynayabileceğmz bi site falan yok mu ? Aklımda şöyle birşey var ben şimdi yurt dışı kaynaklı bir oyun oynayınca para kazanınca sorun olmuyor adsenseden para kazanınca olmuyorda neden onda oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperaktif_

quote:

yasal dediğin iddaa nın butun sitelerinde oranlar aynıdır.yasal olmayanlar oranları yuksek olanlar

bu hititbet , bets10 falan onlar yasal değil yani. Böyle tek maç oynayabileceğmz bi site falan yok mu ? Aklımda şöyle birşey var ben şimdi yurt dışı kaynaklı bir oyun oynayınca para kazanınca sorun olmuyor adsenseden para kazanınca olmuyorda neden onda oluyor ?

türkiye için yasal değil.
    yasal olarak yok.
    iddaaya yonlendırebilmek daha çok vergi alabilmek için böyle bi yasa getirdi devlet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperaktif_

quote:

guzel soru. bence akim'e bunu sorabilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) Tek maç oynayamazsın yasal sitelerde.

2) Devlet gözünü buradan gelen paralara dikti de ondan böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmp341

1) Tek maç oynayamazsın yasal sitelerde.

2) Devlet gözünü buradan gelen paralara dikti de ondan böyle

Buradan gelene dikmişte kişiler bu siteler dışında yurt dışından cok daha fazla paralar kazanıyor.
  • oyna yurtdışından gitsin yüzbinlerce kişi var bunu yapan hangi birini takip edecekler
  • İddadan oynayip uzun vadede +da olanlara kupa ve plaket armagan edilmeli.
  • Bu ulkede vatandasin lehine olan hicbirsey yasal degil. İnanclarina yasak olanlara da yuksek vergi koyuyorlar. Yasal iddaa nin gizli vergisi %43 tür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

oyna yurtdışından gitsin yüzbinlerce kişi var bunu yapan hangi birini takip edecekler

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

İddadan oynayip uzun vadede +da olanlara kupa ve plaket armagan edilmeli.

quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

Bu ulkede vatandasin lehine olan hicbirsey yasal degil. İnanclarina yasak olanlara da yuksek vergi koyuyorlar. Yasal iddaa nin gizli vergisi %43 tür.

Aynen yüzbinler fakat ama bendeki şans kimsede yok 2 güne tutatlar kolumdan :D

Aynen hemde törenle verilmeli :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.