Şimdi Ara

Xiaomi MI5 hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ana konuya girdim yüzlerce sayfa var ve çok bilgili arkadaşlar var. Ancak benim derdim basit ve basit çözüm arıyorum.
    1- sahibinden de satılıyor şirinevler yada kadıköyde, buralarda alınır mı?
    2- standart kullanıcıyım beta sürüm yüklemem alsam sıkıntı olur mu. Kullanabilirmiyim? Yani standart kullanıcı alsa sıkıntısız kullanabilir mi?
    3- klavyesinde türkçe karakterler direkt mevcut mu? Yani bastırmadan yada kaydırmadan ekranda çıkıyor mu?
    4- imei kaydıyla ilgili bir sıkıntı yaşarmıyım?
    5- Son olarakta tamamiyle türkçe menümü geliyor?

Bu konularda bana yardımcı olursanız çok minnettar olucam. Derdimin takibi kolay olsun diye yeni konu açtım. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-5-ana-konu-android-7-beta-ya-geldi--99593895

Bu konunun ilk sayfasını dikkatlice okursanız ve sonrasında konu içinde soru sorarsanız daha hızlı cevap alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-5-ana-konu-android-7-beta-ya-geldi--99593895

Bu konunun ilk sayfasını dikkatlice okursanız ve sonrasında konu içinde soru sorarsanız daha hızlı cevap alırsınız.

Hocam dün konuda nerden baksan 2 saate yakın baktım. İlk sayfayı okudum. Bu yüDen telefon için heveslendim. Ancak bir sürü moddan bahsediyorlar. Anlamadım. Son sayfalara baktım bi 10 sayfada orda okudum. Ancak çoğu konu güncelleme ile ilgili olmuş. Bende bi yardımsever yardım eder diye umdum buraya yeni konu açtım.

• Sahibinden sitesinden selam bile alınmaz. N11 turuncumağaza aralarında en iyisi. Zaten imei kayıtlı olarak geliyor. Önceden stabil sürüm olarak satıyorlardı şimdi nasıl bilmiyorum, beta gelirse stabile geçersiniz. Telefonun kronik bir sorunu yok. Bildirimlerden şikayet edenler var fakat gerekli ayarları yaptıktan sonra iş çözülüyor. Telefon tamamiyle Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 7 Mart 2017; 8:28:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Sahibinden sitesinden selam bile alınmaz. N11 turuncumağaza aralarında en iyisi. Zaten imei kayıtlı olarak geliyor. Önceden stabil sürüm olarak satıyorlardı şimdi nasıl bilmiyorum, beta gelirse stabile geçersiniz. Telefonun kronik bir sorunu yok. Bildirimlerden şikayet edenler var fakat gerekli ayarları yaptıktan sonra iş çözülüyor. Telefon tamamiyle Türkçe.

Teşekkürler. Bildirim sorununu ana sayfasından bende okudum. Sanırım o sorunlar beta sürümlerle alakalı yada ben öyle anladım. Yardım için tekrar teşekkürler.

• Klavyede ben Türkçe karakter çıkartamadım. Sadece yazdığınız gibi bastırınca çıkıyor. Google klavyesi kullanıyorum belki ondandır. Bundan bir önceki telefonumda böyle bir sorun yoktu.

Gerçi insan alışıyor. Otomatik kelime düzeltme falan olunca çok nadir Türkçe karakterlere ayrı basma ihtiyacı gerekiyor.

Beta sürüm gerekli değil. Stabil sürümle normal kullanıcı kullanabilir.

Telefonun tek sorunu yana kaydırmada problem var. Örneğin Instagram da çoklu resimleri sağa çekerken mesajlar kısmı açılıyor. Başka da problem yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.