Teğmen
24 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni Asus pb287q 4K Monitör aldım. Fakat 4k da bilgisayar biraz yavaşladığı için 1080p ye düşürdüm ancak 1920*1080 çözünürlükte hafif bir bulanıklık var renklerin canlılığıda azaldı. Bu sorunun çözümü mevcut mudur?
arkadaşlar titanfall 2 , Bf4 ve Fifa 17 oynuyorum. Bu oyunları aktif olarak oynayan klan aramaktayım?
Arkadaşlar önerdiğiniz klanları yazarsanız sevinirim.
Arkadaşlar tv yi pc ye bağladım hdmı kablosuyla görüntü var ama ses yok. Anakartın onboard cıkısına bağladığımda ise hem ses hem görüntü geliyor anladım ki ekran kartının hdmı cıkısıyla alakalı bir problem yada ayarlarla kurcaladım , denedim ama bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Kartı : AMD HD 7870 XT

İşletim Sistemi : Windows 10 64 Bİt
Arkadaşlar ben win7 ve win 8 de böyle bir sorunla karşılaşmadım ama windows 10 da hoparlör ve kulaklıgı aynı anda ses verdiremiyorum. Sadece bir tanesini çalıştırmamı istiyor. Bunun içinde sürekli seçmem gerek. Böyle bir sorunu olupta çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Driverde gelen realtek proğramıyla bu sorunu çözüyordum ama windows 10 kurunca realtek proğramı size sunduğum resimdeki gibi bunu nasıl yapabiliriz lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Teşekkürler...
Arkadaşlar bu sorunu çözen varsa lütfen yardımcı olsun. İşletim sistemim Windows 10 fifa 17 yi logitech f710 ile oynuyorum. Ek olarak kontorland marka gamepad aldım. Bilgisayar Generic USB Joystick olarak görüyor ve fifa da da çalışıyor. Ancak tuş ayarlaması yapmaya kalktığımda diğer kolla aynı ayarları uygulayamıyorum. Kendi kendine saçma sapan tuşlar atıyor. Örn ; Şut ile pas tusunun yerini değiştirdiğimde otomatik kosu tusuda başka bir tusa dönüşüyor bu sefer koşma tuşunu ayarlıyorum pas tuşu başka tuşa atanıyor böyle bir sorunu nasıl çözebiliriz?

Yardımlarınızı veya önerilerinizi bekliyorum...
Arkadaşlar geçenlerde oyuna her girdiğimde bir kereye mahsus oyun donuyordu ve görüntü amd görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası veriyordu. bende ekran kartını söktüm termal macun sürdüm. sogutucularında hiçbirsorun yok. görüntü yanıt vermiyor hatasıda kesildi artık gelmiyor ama bu seferde normal masaüstündeyken bile ekran kartının sıcaklıgı 80 dereceye cıkıyor. ve inmiyor hiçbirşey yapmasam bile reset atınca kendine geliyor ama oyuna felan girdiğimde oyundan cıkınca sıcaklık hala o seviyelerde kalıyor bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen...
Arkadaşlar Cs go da 32 Rekabetçi galibiyetim var. Öldürme oranımda yüksek ama hala Gümüş 1 yetenek grubundayım bu rütbeyi daha atlayamadım? bunun sebebi nedir sizce ? prof oyuncuyum ama hala bu seviyeyi geçemedim.
Arkadaşlar bütçe 400-700 TL arası bi ekran kartı oyun için marka model farketmez ama arasında az bi farkta olsa deysin aldığıma. r7 370 var. turbo oclu vs. yada gtxlerden hangisi daha iyi hangisini önerirsiniz...

Teşekkürler.
Arkadaşlar 600 700 TL ye amd işlemcili kasa dizecem ama kafamı karıştıran bi soru var. Oyun bilgisayarı dizecez hangisi daha performanslı olur fx serisi mi daha iyi a serisi mi örn a107870k vs amd fx x8 8350 yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
Hakkında
Meslek: 3d Modellemeci ve Animatör
İlgi Alanları: Oyun,Grafik ve Animasyon,Pc
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 182
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 25.481 (Bu ay: 160)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.