Çavuş
14 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar

Bugün amazon almanyadan uzun süredir istediğim nintendo switch lite'ı sipariş ettim . Teslim tarihi 3-9 şubat arası diyor bu konuda bir sorum olacak bu kargo türkiyeye geldiğinde ptt kargo ile mi gelecek yoksa amazonun kullandığı kolay gelsin veya agt kargoyla mı ?

İyi forumlar.

arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi savaş filmi önerir misiniz kurgu değilde gerçek tarihten kurgulanmış olursa iyi olur
Bu durumu çocukluğumdan beri biliyorum ilk olarak msndeki konuşmalarından sonra facebookundan telefondaki mesajlarından çok kadın vardı veya hep ismini değiştirdi telefondan babam istediğim oyuncağı alsın falan çocukluk kafası söylemiyordum saklıyordum ama 5 senedir takık durumdayım okb hastasıyım ilaç kullanıyorum bu sebepten değil belki ama tetiklediğini düşünüyorum geçen gün babamla içki içtiğimde kendide itiraf etti ertesi gün çaktırmadım sarhoştum hiçbirşey hatırlamıyorum ayağına yetti beyler annemle kavga ediyordu annemi üzüyordu sonra pişkin
Pişkin dostuyla konuşuyordu

Asıl şuanki derdim anneme söylesem mi söylemesem mi babam iş dolayısıyla ankarada yaşıyor yanımıza 2 haftada 1 falan uğruyor şimdi babamı açıp sövsem sen ne pislik bi insansın diye işleri zaten kötü söylemesem daha karışık ne yapıcam beyler ikilemdeyim kafam çok karışık
ETRAFI SARILI PEŞİMİZDE YÜRÜR HİÇ GÖRMEYİZ ONUU
Burada hala dh çöküyor :/
Merhaba arkadaşlar 12.sınıf sayısalım sözel derslerim hep iyi olmuştur ama 10.sınıfta sayısal seçtim eşit ağırlıktan tercih yapıcam .

Ygs-lys tarih edebiyat coğrafya kitabı önerirmisiniz

Şuan elimde olan kaynaklar

Fem ygs tarih beyaz kitap

Fem simetri ygs lys coğrafya

İyi Forumlar .
Merhaba arkadaşlar kullandığım ıphone 4s'in camı kırıldı bu sebeple cam taktırmak yerine yeni bir telefon alıcam bu bütçede iyi bir telefon önerirmisiniz

- Şarjın bir günü götürmesi önemli .
Merhaba arkadaşlar orta derece bir anadolu lisesinde 11.sınıf öğrencisiyim 9-10 um çok iyi değildi konu eksiklerim var ama teşekkür takdir aldım bu yıl sadece düz geçtim şimdi düzgün çalışmaya başlasam ilk senede tıp kazanabilirmiyim ?
Okb li olan arkadaşlar okb ders çalışmanızı engelliyor mu ? Benim sınav zamanlarında obsesyonlar tavan yapıyor onunla beraber kompulsiyonlarımda tabi çok zaman kaybediyorum siz nasılsınız sınav dönemlerinde bir değişme oluyor mu ?
Merhaba arkadaşlar yeni jailbreak yaptım uygulamalara şifre koymak ve normal şarkıyı zil sesi yapmak için program önerir misiniz ?

Not : Sürümüm ios 7.1.2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 187
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.862 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.