Şimdi Ara

BABAM ANNEMİ ALDATIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durumu çocukluğumdan beri biliyorum ilk olarak msndeki konuşmalarından sonra facebookundan telefondaki mesajlarından çok kadın vardı veya hep ismini değiştirdi telefondan babam istediğim oyuncağı alsın falan çocukluk kafası söylemiyordum saklıyordum ama 5 senedir takık durumdayım okb hastasıyım ilaç kullanıyorum bu sebepten değil belki ama tetiklediğini düşünüyorum geçen gün babamla içki içtiğimde kendide itiraf etti ertesi gün çaktırmadım sarhoştum hiçbirşey hatırlamıyorum ayağına yetti beyler annemle kavga ediyordu annemi üzüyordu sonra pişkin
    Pişkin dostuyla konuşuyordu

Asıl şuanki derdim anneme söylesem mi söylemesem mi babam iş dolayısıyla ankarada yaşıyor yanımıza 2 haftada 1 falan uğruyor şimdi babamı açıp sövsem sen ne pislik bi insansın diye işleri zaten kötü söylemesem daha karışık ne yapıcam beyler ikilemdeyim kafam çok karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yahu böyle bir şey saklanır mı bunca yıl annene söyle, müdahil olma
  • söyle bence
  • Benim tanıdığım 10 evli erkeğin 5 i bunu yapar ve ailesinden gayet iyi gizler ama senin peder bu konuda pek başarılı değilmiş. Bence annene söylemeden önce babanla konuşup bu işleri bırakması için ikna etmelisin.

• Kari koca arasina girme

• barbod B kullanıcısına yanıt
    Bu kadar yıl sonra mı adam sarhoşken yüzüne biz artık aile olarak yaşayamayız dedi

• Söyleme Bence , Annen Sinirli Birisi İse Babanın Canını Almaya Çalışabilir Ailenin Dağılmasını Bırak Biri Hapise Diğeri Mezara(Allah Korusun) Gidebilir.

Anlayacağın Söylesen Ayrı Dert Söylemesen Ayrı Dert , Ben Olsam Söylemezdim .

• quote:

Orijinalden alıntı: barbod

Benim tanıdığım 10 evli erkeğin 5 i bunu yapar ve ailesinden gayet iyi gizler ama senin peder bu konuda pek başarılı değilmiş. Bence annene söylemeden önce babanla konuşup bu işleri bırakması için ikna etmelisin.

nasıl bir çevren var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Söyleme Bence , Annen Sinirli Birisi İse Babanın Canını Almaya Çalışabilir Ailenin Dağılmasını Bırak Biri Hapise Diğeri Mezara(Allah Korusun) Gidebilir.

yazık değil mi annesine?
  • bence bilmeye hakkı olduğunu düşünüyorum
  • Ghosthex kullanıcısına yanıt
    Ben babanla annenin arasının iyi olduğunu , sadece cinsellikten dolayı başka kadınlarla ilgilendiğini varsayarak o yorumu yazdım. Eğer dediğin gibi bi durum varsa seçimi sen yapıcaksın. Annen güçlü birisi mi? Boşanırsa ailesi arkasında durabilir mi? Eğer annen boşanma kararı alırsa ve sen babanın anneni aldattığını ispat edersen mahkemede annenin ve senin Lehine karar çıkar

• Facebook hesabı açıp babanı ayart sonra ona güzel bir ders ver

• Genelde esnaflar ama benim çevremle alakalı değil senin çevrende de oluyordur ama sana çaktırmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Facebook hesabı açıp babanı ayart sonra ona güzel bir ders ver

Bunu biri yapmıştı ss'leri atabilcek var mı :D fena trolldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

quote:

https://onedio.com/haber/babasini-facebook-ta-acimasizca-trolleyen-dusman-basina-zalim-evlat-613241

• Annen boşanınca ayakta durur dersen söyle

Ayrıca unutma annen ile babanın boşanmasına sen sebep olmuş olacaksın
    Suçlu baban ama söyleyen sen olduğun için

• quote:

Orijinalden alıntı: barbod

Genelde esnaflar ama benim çevremle alakalı değil senin çevrende de oluyordur ama sana çaktırmazlar

yav gel de hayattan soğuma şimdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

quote:

https://onedio.com/haber/babasini-facebook-ta-acimasizca-trolleyen-dusman-basina-zalim-evlat-613241

Tam olarak bu diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Söyleme Bence , Annen Sinirli Birisi İse Babanın Canını Almaya Çalışabilir Ailenin Dağılmasını Bırak Biri Hapise Diğeri Mezara(Allah Korusun) Gidebilir.

yazık değil mi annesine?

Öyle de Ortalık Birbirine Girerse Her Şey Daha Kötü Olmaz mı ?
    Ben Kendi Ailemi Düşünerek Yorum Yaptım , Annem Aldatılsa Babamı Sağ Bırakmaz O Derece Sinirli Ve Medeni İnsan Değil , Bi Tartışma Olduğunda 7 Sülalesini Çağırıyor Ve Babamı Tehdit Ediyor Boşan Anlaşamıyorsan Diyorum Sen Karışma Ara Dedeni Dövdürelim Aklı Başına Gelsin Falan Diyo Onun İçin Babam Annemi Aldatsa Ve Bunu Bilsem Babama Bağırır Çağırırım Sonra da Olayların Üstünü Kapatırım Anneme Çaktırmam .

Arkadaşın Durumuna Bağlı Eğer Annesi Anlayışlı Medeni Bir İnsansa , Olay Yaratmayacaksa Tabi ki de Söylesin .

• quote:

+1 Mantıklı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.