Şimdi Ara

Havaalanindayim urfaya gidiyorum iki gunlugune nereler gezilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su anda hava alanindayim urfaya gidiyoruz 4 kisi nereler geZilir sizi en cok etkileyen iki gunde gezilmesi gidilmesi sart olan yerleri alayim arkadaslar... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş Urfalilardan özür diliyorum ama ben hayatimsa o kadar sıkıcı bir şehir görmedim, 2 saat zor dayandım içim sıkıldı. Bence gezeceğine sürekli ye, daha verimli olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalesi var, balikli gol var benim hatirladigim. onun disinda lokantalari da mutlaka gez en azindan 3-4 unlenmis lokanta falan ogren hepsine git kebap, lahmacun falan ne bulursan artik
  • Molotof mahallesi var harika bir yer sonra hırbo manastırı var harika yav gez gez bitmez urfa

• balıklı göl hz ibrahimin doğduğu mağara ve göbeklitepe onun dışında haklısınız urfa çook sıkıcı bir şehir.
  • Uff yorumlara bakilirsa cok ic acici degil ucaktan indim simdi merkeze gisiyorum tavsiyeleri dinleyecegiz bakalim ama pek ic acici gelmedi...

• kardeşim ben urfalıyım arkadaşların dedigi gibi pek gezilecek yer yok daha çok yemek ye yemekleri çok güzel :) yine de söyliyim klasik yerler işte balıklıgöle git kaleye falan çıkarsın orada çift magara diye bir yer var hem yemek yiyebilirsin cay falan da içerek şehri izleyebilirsin..eger ilçelere falan da gideceksen kesinlikle halfetiye git çok güzel bir yerdir google da aratabilirisn resimlerden de anlarsın nasıl bir yer oldugunu..onun dışında harran ilçesine gidip harran evlerini görebilirsin..alışveriş merkezi olarakta urfacity avm var işte orada da takılabilirsin biraz onun dışında pek yer yok dedigim gibi daha çok yemek ye ciger falan seviyorsan meşhurdur cigerciler urfada ve bir de künefe :) sormak istedigin bir şey olursa sorabilirisn
  • urfaya gitmiştim ben gidiceğine pişman olcan birşey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.