X

Teğmen
17 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
515 0-1 gol 2,30 oran / 511 3,5 üst 2,70 oran / 514 h2 3,55 oran / 517 ms2 2,40 oran. Ne diyorsunuz yüklü girilir mi
Arkadaşlar bu kitap serinin ikinci kitabı galiba. Benim elimde şuan bu kitap var. Ben bu kitapla başlasam hikayeler karışık olur mu? Yani bağlantı var mı aralarında?
Arkadaşlar telefonumu 4.4.2 ye güncelledim son birkaç günde donmalar başladı. Donmaları düzeltmek için sadece dokunmatik geri tuşuna basmam yetiyor ama çok sinir bozucu sanki kendini kitliyor gibi bi anlığına. Kendini kapatma gibi ciddi sorunlar yok. Sorun değil de yanlışlıkla mod açtım falan gibi geliyor bana. Bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
Arkadaşlar kendi paketimin içinde 1 gb var ama bana yetmediği için 2 gb daha yaptım. 1 gb lik yani paket yenilendiğinde bana 2 gblik paketi ya iptal et ya da 25 tlye yenile dedi. Ama ben bu paketi yapalı 2 gün oldu yani 50 tl girecek mi?
Arkadaşlar alt ön iki dişim sızlıyor. Görüntüsü çok kötü değil bu yüzden ss yollayacağım yakında. İnternette okuduklarıma göre iltihaplanma veya sallanma diyor bende ikisi de yok sadece sızlıyor. Tedavisi de cerrahi olduğu için çekiniyorum şuan. Az miktarda çekilmeyi engellemek için fırçalamak veya gargalamak dışında ne yapabilirim? Günde kaç defa bunlar da? Yardımcı olursanız sevinirim.
30 aralık 2013 tarihinde teknosadan note3 aldım kasko yaptırmak için sorulduğunda gerek duymadım fakat aldıktan sonra fiyatının yüzde bilmemkaçını iade edip üstüne para ekleyip üst modeli alma gibi bir mevzu olduğunu öğrendim. Bana hem faydalarından bahsedip hem de şuan kasko yapabilir miyim bunu da açıklar mısınız?
200 tl ye ray ban (orijinal) kemik güneş gözlüklerinden bulunur mu internette?
Sizce taksam ordakiler beni amele olarak görür mü?
Metin Feyzioğlu ile Atletico Madrid takımındaki Diego Costa birbirine çok benzemiyor mu?
Arkadaşlar gs mobile hattı aldım geçen ay. İddaa falan için telefona para yükledim nesineden para transferi yapacaktım ki mobil ödeme gerçekleştirilemedi 1 ay geçmesi gerekiyor dedi yine de. Ben anlayamadım bu işi. Bir ayın geçtiğine eminim. Neden acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 304
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 38.134 (Bu ay: 311)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.