Teğmen
11 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bir hesabım var plat5 ve ben gold1'e düşmek istiyorum mümkün müdür ve eğer mümkünse nasıl düşerim ?
Arkadaşlar ben 900-1000 civarı telefon almayı düşünüyorum.Birçok telefona göz attım fakat çok kararsızım.Zenfone lenovo ya da z1 hepsine göz attım fakat gerçekten çok kararsızım ve s3 almayı da düşündüm bir arkadaşımda var o ben tavsiye ederim dedi peki siz tavsiye eder misiniz eksileri artıları nelerdir s3 al ya da alma derseniz nedeni ve s3 yerine önereceğiniz telefon var mıdır teşekkürler
NTV sporda geçti şimdi yeni td ile ilgili toplantı olacakmış.
Kartal ve Kanarya amblemli kondomlar birkaç aya kadar raflardaki yerini alacak...

Galatasaray ile şu ana kadar anlaşma sağlanamasa da, sarı kırmızılı kulüple de görüşmeler devam ediyor.

Fenerbahçe ile Beşiktaş kondom üretimi için harekete geçti... Galatasaray’la ise görüşmeler sürüyor. İki dev kulübün, Türkiye’nin önde gelen prezervatif firmalarından biriyle uzun zamandır süren görüşmeleri sonuçlandı. Ve bu anlaşmaya göre Kartal ve Kanarya amblemli kondomların birkaç aya kadar piyasaya çıkması için düğmeye basıldı.

Dünyada örneği yok

Dünyada Manchester United, Porto, Benfica, Flamengo gibi örneklerinin ardından Beşiktaş ile Fenerbahçe, Türkiye’de ilk oldu. 10 ya da 12’li paketler halinde satışa çıkarılması planlanan kondomların, süper market, eczaneler ve benzin istasyonlarının yanısıra Kartal Yuvası ile Fenerium’da da satışa sunulacağı belirtildi. Daha sonraki tarihlerde Trabzon başta olmak üzere diğer kulüplerle de teklif götürüleceği öğrenilirken, bu uygulamayla taraftarların kondom kullanımının yaygınlaştırılması hedefleniyor. Ürünler Kartal Yuvası ve Fenerium’da da satılacak.

Brezilya ekibi Flamengo ile Porto temsilcisi Benfica kulüpleri hali hazırda kondom üretiyor. Bu prezervatifler taraflardan da büyük ilgi görüyor.

Barcelona'da bebek bezi de var tasma da

Kulüplerin lisanslı ürünleri söz konusu olunca Katalan devi Barcelona’ya ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Barça’da havludan kumbaraya; bebek bezinden, iç giyime, kitaptan, kemere, banyo ördeğinden; tasmaYa kadar lisanslI ürünler için geniş bir yelpaze mevcut. Taraftarların geniş seçenek sunan Real Madrid ve Manchester United’da da kırtasiye setleri, telefon kılıfları, mutfak önlükleri, saat ve özel kalem gibi ürünler var.

http://www.fanatik.com.tr/2014/07/25/iki-devin-son-urunu-kondom-379188

vay be bugünleri de mi görecektik
silinsin
Evet ya böyle olsaydı ve bugün o bariz koskoca Almedia'yı görmeyişi mi artık hakemin her neyse ve kaybettiğimiz 2 puan ile şampiyonluk yolunda ağır kayıp vermiş olsaydık. Burada ortamı germek de istemiyorum ama gerçekten ben mi yanlış düşünüyorum Almedia için,yanlış düşünüyorsam açıklayın ofsayt değil diyin sebebini söyleyin.
Galatasaraylı taraftarlar arabasıyla Samandıra'dan geçerken Fenerbahçeliler'i taciz edince linç edilmekten son anda kurtuldu.
Fenerbahçe'nin Süper Lig'de geride kalan 11 haftada attığı 26 golün, 18'ine Dirk Kuyt (5), Moussa Sow (5), Emmanuel Emenike (4), Pierre Webo (4) dörtlüsü imza attı.Bu sayı, Sarı-Kırmızılı ekibin tüm futbolcularının attığı gollerden (17) bir fazla...

Süper Lig’de 11 haftalık sürede yabancı futbolcularının skora en fazla katkı sağladığı takım, ligin zirvesindeki Fenerbahçe oldu. Kanarya, bu 11 maçlık sürede rakip ağlara 26 gol bırakırken, bunların tam 21’i yabancı oyuncularından geldi. Bu da yüzde 80.77’lik bir oran demekti. Sadece 5 gole imza koyan yerlilerin oranı ise yüzde 19.23 oldu. Yabancıların arasında da ön plana çıkanlar vardı. Bu 21 golün 18’ini, forvet oyuncuları Dirk Kuyt (5), Moussa Sow (5), Pierre Webo (4) ve Emmanuel Emenike (4) kaydetti.
Kanarya’nın yabancıları ligdeki 15 takımdan daha fazla gol atarken, sadece Kasımpaşa (25) ve Sivasspor’u (22) geçemedi.
Ben de özledim dizisinde yıl 2033 ve Galatasaray bizi yenmiş

amacım olay çıkarmak değil sadece gülelim eğlenelim amaçlı
Adaylardan Yamen Uzun, yönetim kurulu listesini belirtilen zaman içinde Divan Kuruluna ulaştırmadığı için adaylıktan çıkarıldı.

Böylece aday sayısı Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar olmak üzere 2'ye düştü.
Hakkında
Forum İmzası:

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" İslam Çupi
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.678
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 23.677 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 303 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.