Yüzbaşı
09 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ts skype vs gibi uygulamaları kullanırken arka sesleri aşırı derecede çok asıl sesleri ise çok kısık duyuyorum.[Asıl sesten kasıt konuşmalar]Video izlerkende aynı şekilde sorun var.Başka bir kulaklık taktığımda olay çözülüyor.Tam kulaklıkta problem var dediğimde ise kulaklık başka bir pc de canavar gibi çalışıyor.Ben bu durumu nasıl düzeltebilirim acaba yardımcı olabilecek var mı?
ŞİFRE VE DESENİ HATIRLAMIYORUM YANİ TELEFONU İLK ALDIGIMDA YAPMIŞTIM.YANİ YAKLAŞIK 1 SENE ÖNCE BU İÇERİK KİLİDİNİ SIFIRLAMA SANSIM YOKMU ACABA.
Aklımda x7 g800v veya logitech g103 var.Fakat şöyle bir olay var.Tamam pc parçalarından anlıyorum fakat çevre birimlerinden pek anlamam.Bu klavyelerden birini aldıgımda tuş acaba içine kaçarmı? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.İyi geceler iyi forumlar.
Arkadaşlar ben bu sene lys ye girip birkaç üni yazdım fakat tutmadı.En sondaki geçiş bölümüm olan yer tuttu.Ben bu sene tekrar sınava girsem istediğim okulu tuttursam kaydımı sildirip gidebiliyorum değil mi? Birkaç siteden baktım okudum bunları anladım.Birde geçiş bölümüm oldugu için puanımda bu sene düşmeyecek değil mi?
Evet öncelikle herkeze iyi ak?amlar.Üniversite tercihlerinde kararsyz kaldym.Açykcasy küçüklügümden beri sürekli olarak web programlamacylygy dü?ündüm fakat lisede otelcilik tuttu.Fakat üniversitede Bilgi yönetim web programcylygy gibi bölümler istiyorum.Sizce bu bölümlerden birini okumam mantyklymy ileride i? bulurmuyum.Ve de bölüm konusunda tutarsyzym.
Mübarek ayda kulaklıgımın bozulmasından dolayı yeni bir kulaklık arıyorum.Maksimum 60 tl verebilecegim bir kulaklık önerisi istiyorum.
Arkadaslar eski psu bozuldu pc yanit vermiyor.1 tane fuc kaynagina ihtiyacim var fakat kac wat cektigi bilmiyorum.Sistemim
Amd 6300
Gigabyte 970A D3
Amd radeon R9270
4 gb ram
1 tb hdd
Pc durduk yere kapanmaya basladi.Oyun oynarken kapaniyor.Ama ekran kartina elektirik geliyor kapansa bile.Kapandiktan sonra powero ac kapa yapinca duzeliyor.Kaynagi psu olabilirmi?
Arkadaşlar oyun tipi vs sectikten sonra başlatınca bişiler yüklemeye calısırken oyun hata veriyor.Steamdan dogrulattım.41 tane dosya eksik diyip yükledi fakat hala aynı sorun.Acaba bu durumu nasıl cözebilirim?
Hakkında
Forum İmzası:
Amd Fx X6 6300 3,5GHZ
Gigabyte 970A-D3
Asus R9 270 Dırectcu II 2GB GDDR5 256BIT
Kingston 4 Gb 1333 Mhz
Seagate 1 TB HDD
Xigmatek Asgard 600W
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 370
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.669 (Bu ay: 70)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.