K

Teğmen
13 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibidir, fakat ekran kartım artık oyunlarda çok başarı sağlayamıyor medium'da yeri geliyor low'da oynatıyor. Vatanbilgisayarda şuan powercolor hd6870 1gb 256bit gdd5 kart %8 indirimle 362 liraya satılıyor. %25 indirime girdiğinde 300 liranın altına ineceği kesin ve niyetim bi tane almak yönünde kart hakkında fikirlerinizi, kullandıysanız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Başka kart tavsiyesinede açığım verebileceğim miktar 300'ü geçmez şimdiden teşekkür ederim.

Sistemim:
GIGABYTE 78LMT-S2P
Athlon II X2 270 AM3 3.4GHz 2MB
palit 9800gt 1gb 256bit gddr3
Kingston 4gb 1333mhz
500gb sata2 samsung hdd
corsair 700w gaming series 80plus
Arkadaşlar asusupdate ile bios güncellerken hata verdi şimdi programı tekrar çalıştırdığımda ( unable to detect ASUS BIOS ) ve ( unable to get BIOS information) diyor daha bilgisayarı kapatmadım. Açıkken nasıl kurtarabiliriz ?? Ya da kurtarabilir miyiz ????
Donanımım: AMD Athlon x2 4400+ 2.30Ghz - M2N anakart - Palit 9800GT (1gb/256bit) dx10 - 2x2gb 800mhz kingston ram - Vista Ultimate 64bit işletim sistemi.

Arkadaşlar 720p videoları izlerken hiç bir sıkıntım yokken. 1080p indirdiğim videoları (mkv) oynatırken sıkıntı çekiyorum. Gom açıyor donuyor, vlc'de ses ve görüntü eş zamanlı gitmiyor, km player kurdum keza aynı terane. En baba PowerDVD 11 kurdum onda biraz insaflı oldu oynuyor ama altyazılar sorun ordada :S Eğer oynatmak için bildiğiniz bir yöntem ve ya yol varsa yardımcı olursanız sevinirim. Yada sistemdeki işlemci mi değiştirmeli miyim ? Değiştirmeliysem tavsiyeniz nedir ?
arkadaşlar ben (ASUS EN8800GS TOP/HTDP 384 MB ) hakkındaki yorumlarınızı almak istiyorum. Birde 400w PSU kart için yeter mi ?
Arkadaşlar yeni toplayacağım bilgisayara Zotac 9500gt 512mb 128bit gddr2 ekran kartını almayı düşünüyorum. Kart hakkında pek fazla yorum bulamadım. Sizlere sormak istiyorum eğer bu konuda bilgisi olan varsa bilgilenmek isterim.

Not: makine 7/24 Silkroad Online oynamak için toplanıyor. Eğer oyunu biliyorsanız yorumunuz daha önemli olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar d900'üm var fakat sesi çok az çıkıo kısacası bana yeterli gelmio senin arttırmak istiyorum. Forumda karışık yerlerde kodlar var fakat açtıktan sonra nasıl kapatıcaz bilmiorum bi yardım ederseniz sevinirim kod ve nasıl kapatıcağımızı yazarsanız sevinirim....
Hakkında
Forum İmzası:
Amd FX-6300 3.5ghz / MSI Gaming 970 / 4gb x 2 Kingston 1333mhz cl9 / ASUS R7 265 Series / Corsair GS700w
Forum İkinci El İmzası:
Amd FX-6300 3.5ghz / MSI Gaming 970 / 4gb x 2 Kingston 1333mhz cl9 / ASUS R7 265 Series / Corsair GS700w
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 119
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 4.748 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.