D

Yüzbaşı
12 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı İnternette çok derin bir araştırma yaptım fakat benim sorum hakkında teğet geçiyorlar ben de son çare olarak buraya yeni bir topic açayım dedim. İşte sorum:

Teoride bir ağa 255 tane bilgisayar eklenebiliyor. Fakat 2 tane IP özel kullanımda (Router ve broadcasting IP'leri) olduğu için pratikte bir ağa 253 tane makina eklenebilmektedir. Bir ağda 253 tane bilgisayar bulunduğuna göre, 254. bilgisayar nasıl eklenebilir?

Şimdiden çok teşekkür ederim. Acil olmasaydı buraya yazmadım fakat bu bir sınav sorusu.
arkadaşlar bende asus p5rd1-vm anakart var ve ben bu sisteme radeon 2600xt gpu almak istiyorum ama benim anakart biraz eski ddr 400 falan fakat pci-ex var üzerinde uyum sorunu çıkar mı?Bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ben bilgisayarıma 9800 pro 128 mb ekran kartı aldım konfigurasyonum su:

P3 1000 CPU
832 MB RAM
300watt psu
160 gb hdd(2x 80 gb)

GPU'yu aldım fakat ilk taktığımda power extension cable'ı takmadın dedi bende taktım bu sefer de bios'un 1uzun 3 kısa ötüşlü"ekran kartı takılı değil"anlamına gelen ötüşünü duydum sorun nedir sizce?
beyler bende nokia'nın 6280 cep teli var fakat 2 gün kullandım arıza yaptı:

Arkadaştan bluetooth'la 1-2 şey aldım 3.sünü alacağım sırada ekran karardı telefonun ışığı yanıp sönüp durdu ve kapandı.Bir daha açmaya çalıştığımda yine ışık yanıp söndü.Şarja taktım bu sefer ışık daha soluk bir şekilde yanıp söndü.Sanırım fabrika ayarı formatı attırırsam düzelir.Sizce ne yapabilirim?Diğer tel forumlarına baktığımda 6280'in bu arızası az ihtimalle işlemciden kaynaklanıyormuş ve diğer bir arkadaş yazılım yüklemiş ortadan kalkmış.Telefoncuya götürmeden size danışmak istedim.

Şimdiden Teşekkürler.
Arkadaşlar ben WoW'un US serverlarında oynamak istiyorum ve WoW'un US versiyonunu alacam hangi siteden alabilirim?Teşekkürler.
arkadaşlar mangos kurulum rehberinin düzgün sağlam rehberini verecek akıllı müslüman adam yokmu beyler.
Kolay gelsin p3 733 asus boardlı agp4x gf2mx400 gpu lu bir makina var fakat ekran kartı olarak fx5200 alınması gerekiyor.Sorun çıkartmadan çalışır diye duydum fakat cpu'ya fazla yüklenir mi?Bilgisini paylaşan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.(Bu arada, bu makina benim değil)
kolay gelsin ben tsubasa fanları için kaliteli bir forum öneriyorum kesinlikle takip edin gayet iyi ve aradığınızı bulabildiğiniz,derli toplu bir forum. link:http://trcaptaintsubasa.tr.cx/
ben homeworld 2 almak istiyorum ama nereden bulabilirim?
Evet artık makinamı upgrade zamanı geldi de geçiyor bile...Şöyle bir sistem kurdum kafamda...Şu an için sadece anakart var elimde zamanla toparlıyacağım makinayı...

Asus p5rd1-vm anakart
1gb ram
120gb hdd
x1600 radeon ekran kartı
p4 3.0 ghz 1066 mhz fxb 1 mb önbellek 775 socket

sistem bu...Sizce bu makina CoH'u kasmadan oynar mı?Oblivion gibi sistem canavarı oyunları çalıştıracağından eminim ama CoH'da kararsızdım...

Şimdiden Teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 424
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 8.344 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.