Şimdi Ara

9800 PRO Calısmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bilgisayarıma 9800 pro 128 mb ekran kartı aldım konfigurasyonum su:

P3 1000 CPU
    832 MB RAM
    300watt psu
    160 gb hdd(2x 80 gb)

GPU'yu aldım fakat ilk taktığımda power extension cable'ı takmadın dedi bende taktım bu sefer de bios'un 1uzun 3 kısa ötüşlü"ekran kartı takılı değil"anlamına gelen ötüşünü duydum sorun nedir sizce?

• anakartın agp standardı ile ilgili olabilir, en azından agp 4x destekliyor mu?
  • aman diyim ben sana aynı şey banada olmuştu, sonra anakartım yandı. ama benim ekran kartımın güç kablosu tam oturmadığı için olmuştu

birde o anakart o ekran kartını kaldırıyomu?agp mi ya da pci mı? çünkü güç kablosu falan demiş,kafamı karıştırdı biraz.
  • valla kardeş anakartım asus p3v4x kaldırıyo mu kaldırmıyo mu bilmiyorum ama -power extensioın cable diyim@ozangoren madem kafan karıstıysa-o kablo girişi bildiğimiz psu'nun hddlere,optik sürücülere vs.taktığımız kablo zaten.Takmayınca "takmadın kabloyu tak"diyo takınca ise 1uzun 3 kısa ötüyo(ekran kartı takılı değil demek award bioslarda)ne istir anlamadım gitti...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.