Teğmen
26 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba

Kısa süre içinde sistem toplayacağım işlemci i7 8700K olacak işlemci ve monitör hariç 6000 tl bütçem var yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba

Arkadaşıma oyun için sistem toplayacağım ben bir tane topladım eksik veya fazla olan bir şey var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 3500 TL
Merhaba

Bundan 3 gün önce Casper Excalibur G500 laptop aldım ısı değerlerine baktığımda SSD nin sıcaklığı boştayken 50 dereceyi buluyor.
İkinci sorum ise işlemci boştayken çekirdekler 45 dereceyi görüyor bu normal midir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba

Öncelikle kolay gelsin sorunum; g3258 işlemcime overclock yaptıktan sonra (4.1ghz) oyunlarda 1. çekirdeği %100 kullanırken 2. çekirdeği %50-60 civarında kullanıyor bunun yüzünden düşük fps alıyorum Sebebi ne olabilir şimdiden teşekkürler
bana da atarmısın
Arkadaşlar kolay gelsin

İşlemcim g3258 görev yöneticisinden baktığımda mhz 0.80 gözüküyor sebebi nedir şimdiden teşekkürler
.
.
Arkadaşlar Bursa da oturuyorum makine bölümü eml mezunuyum diploma notum 65 sınavsız geçiş hakkımı kullanarak arkadaşımla gideceğim için sadece Karabük üniversitesini yazıcaz Karabük Üniversitesinde gidebileceğim bölümler:

Makine
Bilgisayar Teknolojisi
Elektirik
Otomotiv Teknolojisi
Sivil Savunma ve İtfaiyecilik
Bilgisayar Programcılığı

bu bölümlerin hepsini yazıcam sizce herhangi biri gelirmi lütfen yardım şimdiden teşekkürler
sss
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 304
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 19.357 (Bu ay: 110)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.