Şimdi Ara

crysis te kaplamalar gorunmuyor.catalyst 7.11 sorunum var:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar x1950pro + catalyst 7.11 kullanıyorum.crysiste goruntuler ve kaplamalar gorunmuyor...bu sorunu gidermek icin ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim

• Hotfixi yükleyin
  • Crysis için hotfix vardı. Yüklü değilse denemeni tavsiye ederim.

http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 26 Kasım 2007; 21:57:54 >
  • hotfix i yuklerken hata verdi.bende yeniden indirip deneyecegim.olmazsa oyunu iade eder yenisini isterim.
    yardımlarınız icin tesekkur ederim beyler.sorunum cozulmezse yine burdayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alaris

arkadaslar x1950pro + catalyst 7.11 kullanıyorum.crysiste goruntuler ve kaplamalar gorunmuyor...bu sorunu gidermek icin ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim

Ben o sorunu 7.6 driveri yüklüyken yaşadım. 7.11'e güncelleyince sorun ortadan kalktı. Eski driveri komple kaldırdığından ve hotfix'in yüklü olduğundan emin ol
  • optimist hocam driver sweeper adında bir program var.onunla eski surucuyu kaldırdım ve hotfix i yukledim ama yinede sorunum cozulmedi.format mı gerek simdi?
  • Bende de vardı 7.10 driverı kullanıyordum sonra 7.11 i kurdum sorun düzeldi.Bence sen birdaha 7.11 i kur olmazsa geri 7.10 a dön
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alaris

arkadaslar x1950pro + catalyst 7.11 kullanıyorum.crysiste goruntuler ve kaplamalar gorunmuyor...bu sorunu gidermek icin ne yapmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar ben sorunu buldum.Bende hem kaplama hatası hemde donma hatası olabiliyordu.HD2900 PRO Q6600 İŞLEMCİ VE 4 GB RAM İLE düşünün.Ama problem Crysis yüzünden.Crysis oyununun hotfixi yüklemeniz lazım ama bu hotfix driver değil c*ack gibi bir şey.Ben işletim sistemini Vista 64 bit yaptım ve daha hızlı çalışdı.
    Şimdi sizlere fix veriyorum,

http://r*pidshare.com/files/72528720/rzr-c64f.7z

Bu fix'i 32 bit Vista işletim sistemi kullanıyorsanız Bin32'inin içindeki c*rack'i Crysis oyun dizininin Bin32 klasörü içindeki dosyayla değiştirin.
    Yok eğer 64 bit Vista işletim sistemi kullanıyorsanız Bin64 'ün içindeki c*rack'i Crysis oyun dizininin Bin64 klasörü içindeki dosyayla değiştirin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.