Şimdi Ara

30 KASIM'A KADAR UZADI!!! Vodafone Üyelerine 1 Ay S Sport Plus Üyeliği Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
7.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıntılar yanımda uygulamasında. Üye olurken kart bilgisi istiyor. Sanal kart ile üye olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 11 Kasım 2019; 17:13:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben göremedim uygulamada, tam neresinde acaba?

• Faydalandım. Bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F1 için izliyorum geçen haftalarda bir anket ile ücretsiz 1 ay almıştım o bitsin bide bundan alırım sezon biter zaten :)
  • Abonelik için yanımda uygulamasından kod filan mı alınıyor? Annemin kullandığı hat vodafone, benim üzerime, onunla almak istiyorum ama annem yanımda olmadığı için ve bu işleri yapamayacağı için yanına gitmeden bu işi halledebileceğim bir yol var mıdır?
  • Bes para etmez bir app

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın akşam amerika f1 yarışı var alıyım izlerim teşekkürler.
  • kodu kullanmayacak varsa bana atabilir mi çok ihtiyacım var.

• Kullanmayacak olan arkadaslar kod paylasirsa sevinirim

• Hatta ilk msjdaki resimde kullanım hakkı sınırsız diye nir ibare var. birden fazla kod alınabiliyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aequitas

Abonelik için yanımda uygulamasından kod filan mı alınıyor? Annemin kullandığı hat vodafone, benim üzerime, onunla almak istiyorum ama annem yanımda olmadığı için ve bu işleri yapamayacağı için yanına gitmeden bu işi halledebileceğim bir yol var mıdır?
    yanımda uygulamasını herhangi bir telefon tablet yada pc den app uygulamalarına kurabilirsin ama ilk girişte şifre ister yanımda şifresi yok ise oda telefona gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan149

Hatta ilk msjdaki resimde kullanım hakkı sınırsız diye nir ibare var. birden fazla kod alınabiliyor galiba
    evet birden fazla kod veriyor
  • Kod isteyen varsa özelden yollayabilirim

• Aylik abonelik seciyorum fakat kodu ile odeme seciyorum hata diyor kod daha once kullanilmiatir falan yaziyor

• Ben Şakacı sayesinde aldım üyeliği.
    ilk üyelik açmayı uygulama üzerinden değilde tarayıcıdan girip te yapmak lazım. uygulama girişinde kod yazma yeri göremedim.

• üyeliği aktif ettikten sonra aboneliği iptal etsek hemen iptalmi oluyr yoksa 1 ay sonra mi iptal ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 2 Kasım 2019; 20:46:56 >
  • JBR363RMMZPB
    P7TYNTQN3WP9
    VBP3R8B7V8NV

ihtiyacı olan kullansın
  • HKVW2L4HWDBK

İhtiyacı olan buyursun.

• V49HBMMYYDXY
    HMKV73NXTRWW
    GHGNVCRMXBP2
    JC3LPF49YJJW
    GZG3C7Q6YJJP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 2 Kasım 2019; 20:45:49 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.