Şimdi Ara

Ötv İndirimi Alıcıya Yansimayacak.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otv indirimi liste fiyatlari ustunde ne kadar azalma gostersede alici icin fiyatlar degismeyecek
    Vw passat comfort dizeli liste fiyati 240 civari iken zaten bu aralar 190 a birakiyordu liste fiyati azalsada satis rakami olan 190 nin altina inmeyeceklerini dusunuyorum diger dirmalarda ayni skoda vs. Adi indirim oldu yani ortada indirim yok bence

• Golf Highline 1,4 dsg listesi 202 binden 180 bine inmiş ama rakamda üzerine ne esniyorlardı şimdi ne esnerler bilemiyorum
  • Golf 1.4 TSI DSG Highline Beyaz
    Liste fiyatı 202.000 iken 180.000 teklif almıştım.(cam tavan dahil)

Şu an liste fiyatı 180.000 olmuş.Teklif alan varsa yazsın.
  • aynen öyle, maksat sizin için bir şeyler yapıyoruz dedirtmek zaten.
  • Peşin hükümlü olmaya gerek yok. Gidersiniz galeriye. Liste fiyatı 202.000 idi. Siz 180.000'e bırakıyordunuz. Şimdi ÖTV indi. Liste fiyatı düştü. Misal: ÖTV düşünce liste fiyatı 190.000 olan arabayı 170.000'e verir misiniz diye sorun.

Alacağınız cevaba göre gelin buraya. Yorumunuzu yapın.
  • Zaten alıcı için çıkarılmadı indirim. Satıcılar istediği için çıkarıldı. Ama ilk günlerdeki keriz avı bittikten sonra liste fiyatları üzerinden mecburen tekrar indirim yapmaya başlayacaklar. Aralık ayını beklemek mantıklı gibi.
  • Aralık son 2 haftaya kadar fiyat araştırması yapmak lazım. Sorup pazarlık yapıp çıkacaksın. Ardından baktıracaksın, o kapıdan tekrar içeri girişini hayal ettireceksin. 😁
  • Tabi ki bugun ve yarin bayiden fiyat alan arkadaslarin bizimle paylasmasi indirimin yaniyip yansimadigini gosterecek. Ama ben eminim satis fiyatlarinda indirim olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Tabi ki bugun ve yarin bayiden fiyat alan arkadaslarin bizimle paylasmasi indirimin yaniyip yansimadigini gosterecek. Ama ben eminim satis fiyatlarinda indirim olmayacak
    adamlar zaten satamıyor. neden yapmasınlar? çok bilinçsiz konuşuyorsunuz forumda haybeye. bizim firma ötv indirimini anında yansıttı tüm müşterilerine.
  • Bugün beyaz eşya gezdim, fiyat aldım. Bir bayi bir Ürüne 2850 TL dedi. Ötv indirimi yaptınız mı diye sordum. Yanındaki adam masadaki dosyayı göstererek yeni listeyi çıkardıklarını ordan bakın dedi. Neyse adam baktı ötv KDV indirimi ile dedi 2820 size 2800 olur. Dedim bizim millete ne olsa yakışır ama Allah acıyor halimize... Ötv f

İndirimi felan yok anlayacağız geçen ay ile fiyatlar aynı. Yok dolar da düştü ama bize binen inmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal85

Bugün beyaz eşya gezdim, fiyat aldım. Bir bayi bir Ürüne 2850 TL dedi. Ötv indirimi yaptınız mı diye sordum. Yanındaki adam masadaki dosyayı göstererek yeni listeyi çıkardıklarını ordan bakın dedi. Neyse adam baktı ötv KDV indirimi ile dedi 2820 size 2800 olur. Dedim bizim millete ne olsa yakışır ama Allah acıyor halimize... Ötv f

İndirimi felan yok anlayacağız geçen ay ile fiyatlar aynı. Yok dolar da düştü ama bize binen inmiyor...
    Beyaz eşyada ÖTV zaten 6,7 idi. 2000 liralık ürün 1875 lira olur. Öyle 300-500 indirim bekleyen hayal görmesin.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Otv oncesi yapilan yuksek pazarlik oranlarini goz onune alarak ve yapilan otv nin satis icin bir nevi reklam oldugunu dusunerek boylebir TEZ attim ortaya bu kesin birsey degil sizin uslubunuz hic hos degil konusurken 40 yillik dostunuzla konusur gibi degilde tanimadiginiz bir insanla konustugunuzu dusunerek yazin bir zahmet
  • fiyat alanlar buraya konu açmaya başlasın belli olur. ancak ben de olumsuz düşünüyorum. zaten 15 puan indirim yapan bayiler ötv indi işte bu diyecek. 208, 160 bin olmuştu. bunu 120 ye bile verseler ucuz değil ki!!!
  • tamamını değilde bir kısmını yansıtırlar ki hiç yansıtmamış demesinler, çünkü bakan bizzat takip edicem dedi
  • fiat indirim yapmış gerci gene pahalı
  • psikolojik fiyat diye bişey var c segmenti dizel full 90-100 bandından fazlasını vermem.

daha indirsinler yoksa eskiyle devam...
  • Dacia Duster icin 121000 teklif almistim bugun tekrar teklif aldim tamı tamına yüzde sıfır indirim olmuş 121000 teklif aldım legaraj.com üzerinden. 😁
  • Asıl Aralık ayı değil de Ocak ortası-sonunda 2018 modellere yönelmek mantıkı olan.
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    300-500 indirim bekleyen hayal görür zaten de sen niye foruma bakarken hayal görüyorsun onu anlamadım. Geçen ay ile bu ay ki fiyatlar aynı diyorum indirim yok yani diyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.