Şimdi Ara

ÖTV İNDİRİMLİ ARAÇ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler arkadaşlar. Bundan yaklaşık 1 yıl önce böyle bir konu açmıştım. Babamın işleri dolayısıyla araba konusunu biraz ertelemiştik kısmetse şimdi düşünüyoruz. Bütçe azaldığı için tekrar bu konuyu açtım . MAX 65 bin lira sıfır ve mecburen otomatik araç bakıyoruz. Yakıtının bizi çok üzmemesi öncelikli isteğimiz . Leon 1.2 TSI dsg düşünüyoruz şuan için. Fikriniz varsa bekliyorum bu hafta sipariş verilecek çünkü .İyi Forumlar

• Civic oto + lpg ve saglam pazarlık mantikli.

Onun haricinde astra 1.4t oto.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Astra çok yakıyor diye duymuştum hiç araştırmadım gerçi. Civic isterdim ama bütçeyi aşıyor yinede fiyat alalım sağolun öneri için.
  • Arkadaşlar fikirleriniz gerçekten çok önemli. Çok bilgili değilim bu konularda akıl akıldan üstündür. siz olsanız ne tercih ederdiniz bekliyorum tavsıyelerinizi
  • Ogunc.0127 O kullanıcısına yanıt
    Hocam indirimle birlikte mi 65 bin lira yoksa indirimsiz fiyatı 65 bin lira olan araçlara mı bakıyorsunuz? Ona göre tavsiye vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Hocam indirimle birlikte mi 65 bin lira yoksa indirimsiz fiyatı 65 bin lira olan araçlara mı bakıyorsunuz? Ona göre tavsiye vereceğim.

İndirimsiz 65 bin hocam. megane 1.5 dizel edc baktım biraz önce fiyat 67.200 sanırım . Biraz mantıklı geldi bana ama dediğim gibi aklımda hep 1.2 tsi leon vardı. siz ne önerirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.