Şimdi Ara

x7 mouse bozuldu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta önce kablosuz x7 mouse aldım bugün durduk yere bozuldu bir anda mouse çalışmamaya başladı mousenin altındaki ışık yanıyor ama mouse çalışmıyor tuşları falan hiçbiri çalışmıyor tuşları geçtim normal mouse olarak bile kullanamıyorum tamamen durmuş vaziyette sizce ne yapmalıyım?Daha yeni aldım 2 senelik garantisi var.Garanti belgesinde üretici firmayla irtibata geçin diyor o da istanbulda ben izmirdeyim şimdi ben bunu servisine göndersem birde kargo parası mı vereceğim?2 haftalık mouse için (durduk yere bozuldu kullanıcı hatası yok) bir güzellik yapıp direk yenisini göndermezler mi?Bu sorunu yaşamış ya da servise x7 mouse göndermiş arkadaşlardan cevap bekliyorum...

• Usbnize flash bellek takıp çalışıp çalışmadığını kontrol eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Usbnize flash bellek takıp çalışıp çalışmadığını kontrol eder misiniz?

çalışıyor kontrol ettim
  • Mouse u farklı bir bilgisayarda deneyin yine aynı sorun varsa göndermekten başka çareniz yok. Aldığınız yerle görüşüp iade, değişimde istemeyi deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Mouse u farklı bir bilgisayarda deneyin yine aynı sorun varsa göndermekten başka çareniz yok. Aldığınız yerle görüşüp iade, değişimde istemeyi deneyebilirsiniz.

şimdi ben mouse yi vatancomputerden internetten aldım direk onları mı aramalıyım?
  • şimdi vatancomputer i aradım 1 aylık süre dolmadıysa size en yakın mağazaya götürebilirsiniz dediler onlar kontrol edip kullanıcı kaynaklı bir hata var mı diye bakıyorlarmış heralde yenisi verirler 1-2 gün içinde mağazaya götüreceğim
  • bugün mağazaya götürdüm bıraktım onlar servise yollayacaklarmış siz alalı daha 17 gün olmuş büyük ihtimalle yenisini gönderirler dediler ama yenisini göndermeyip tamir edememe ihtimalleride varmış yani öyle olursa elde var sıfır olacak bekleyip görücez artık inşallah yenisini gönderirler...
  • Ayna gibi veya parlak bir şey ile temas etti mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Ayna gibi veya parlak bir şey ile temas etti mi acaba?

hayır hiç silmedim bile zaten 2 haftalıktı
  • quote:

bunun bir zarari mi oluyormus ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

quote:

bunun bir zarari mi oluyormus ?

http://forum.donanimhaber.com/m_74261328/f_//tm.htm#74340466.
  • ilgincmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.