Şimdi Ara

Bu arabaya 37bin TL verilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anemik (10 mesaj) angarabebesi06 (3 mesaj) e-rose (2 mesaj) ugur_yavuz (2 mesaj) mimarefendi33 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    245 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iyi pazarlar herkese.
    2010 Model. Ford Focus. 1.6 TDCİ.109 hp. Titanium donanım. sunroff hariç full. Sony ses sistemi,dijital klima,sensörler,16 inj jant + yeni michelin lastikler, 100bin km de. sağ kapı ve çamurluk boyalı.Sedan araba.

bakımları full yapılmış triger zincirine kadar serviste değişmiş.Kayıtlara baktım.Şimdide kendi tamirci ustamdan alıcam.oda 5 bin de bir yapmış bakımları çok temiz bir insan uzun zamandırda tanıyorum.çok titiz bakar arabasına.boş zamanlarında arabaya bakar hep.

37000TL ye anlaştık. sizce alayım mı ? internette 125-130bin km dekilere bu fiyatı yazmışlar hatta 38 filan yazmışlar.Titanium diye aratınca 2010 lar hep 38-40bin tl arasında.

Motoru uzun ömürlü diye biliyorum bunlarında.artık hayırlısı inş sorun çıkartmaz.sizlere sormak istedim ilk.

|
    |
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    Bakımlıysa alınır,benzinlilere 35-36 istiyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    22186 Mesaj
    Temizse alınır. Ama km düşürülmüş olabilir, buna iyi dikkat edin.
    |
    |
  • Yarbay
    6221 Mesaj
    Dediğiniz gibiyse kesinlikle kaçırılmayacak araç.
    |
    |
  • Yarbay
    2810 Mesaj
    Dediğiniz şartlardaysa ve aradığınız araç focus ise kaçırmayın
    |
    |
  • Yarbay
    4963 Mesaj
    Kullanıcısına bir kaç soru sorularak dizel'den anlayıp anlamadığı anlaşılır, anlıyorsa gözü kapalı alınır...
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Ben yeni Ford focus aldım 2008 model 76 binde otomatik vites 1.6 titanium benzinli arabada tek sunroof yok 35 e aldım ben sedan araba bence daha iyisini bulabilirsin dostum birazcık zaman ayirirsan ☺️
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    37 milyar verilmez bence dizel mi benzin li mi arıyorsunuz isterseniz sahibinden.com'a göz atabilirim malum bende focus arıyorum...
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    2744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ayberkerdinc06

İsterseniz bunlara bi göz atın;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-titanium-x-162033115/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-for-focus-titanyum-x-paket-sunroflu-temiz-159006297/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-2009-model-ford-focus-titanium-x-159948431/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-ford-focus-1.6-titanium-x-paket-otomatik-vites-degisensiz-153784069/detay

Verdiğiniz ilk 3 ilan 2009 model ve kilometleri oldukça yüksek.son ilanda benzinli

Konu sahibi arkadaşa söylüyorum. Ekspertiz sonucunu al, agır bakimlari da yapildiysa gayet guzel alinir ve keyifle binilir
    |
    |

• Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Temiz araba bulduğunda 1 e 2 ye bakmayacaksın. Alınacak bir arac anlattiginiza göre. Hayırlısi olsun..
    |
    |
  • Yarbay
    11760 Mesaj
    fiyat normal bence
    |
    |
  • Yarbay
    6227 Mesaj
    Fiyat normal, sahibinden'deki fiyatlar sallamasyon. Temizse alınır...
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    23908 Mesaj
    bu zamanda ikinci elde temiz araba bulmak zor,fiyat normal ben olsaydım alırdım
    |
    |
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    triger zinciri kaç km de değişiyor bu araçlarda ? 100 k da niye değişmiş ( hatta 100 k dan önce)
  • Er
    5 Mesaj
    Herşeyin hayırlısı olsun temizini bulduktan sonra alınır ama km den emin olmak lazım saniyede 40 liraya düşürülebiliyor !
    |
    |
  • Yarbay
    2378 Mesaj
    4 yılda 25k km alınır
    expertiz yaptırmadan almayın ama
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mimarefendi33

Ben yeni Ford focus aldım 2008 model 76 binde otomatik vites 1.6 titanium benzinli arabada tek sunroof yok 35 e aldım ben sedan araba bence daha iyisini bulabilirsin dostum birazcık zaman ayirirsan ☺️

benimki 2010 model titanium dizel motor.37bin tl..bence sizin aldığınız fiyata göre bunun dizel olması + 2010 model olması 37bin tl normal fiyat :)
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

4 yılda 25k km alınır
    expertiz yaptırmadan almayın ama

yani onda korkum yok gibi.cocuklugumdan beri gidip gelirim sanayiye.arabayı satan ustaya hep bakım yaptırırdık.yan komşusu tamirci amcam.özellikle onun arabasını almamı söyledi zaten.amcam var diye güvendim ustaya.

yinede kilometre sorgulatırım tabi yarın plakayı tam alıp bakarım + şase no yuda sorgulatırım .sağolun ilginiz için :)
    |
    |
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

triger vs. servislerde 90bin bakımında değişiyor.önceki sahibi değiştirmiş faturada öyle gördüm ben.değişmesi kötü bişi değil bence.motor + turbonun üflemeside normal baktık biraz denedik.

yani servise girdimi periyodik 90bin km de kesin onları değişiyorlar.servis parasına bakar.
    Ekstanriik zinciri değişmiş + triger kayışı değişmiş.
    |
    |
    pulpa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.